Arama

_GüzelikMeleği_ - avatarı
_GüzelikMeleği_
Ziyaretçi
8 Şubat 2013       Mesaj #3
_GüzelikMeleği_ - avatarı
Ziyaretçi
Koç Sevgili Koçlar, 7 Haziran-26 Haziran tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Yengeç burcundaki seyri, ailenizi yakından ilgilendiren konular üzerinde duyarlı hale gelmenize neden olabilir. Ev alanı içindeki iletişimin sakin ve sabırlı olacak tarzda düzenlenmesi, dışarıdan gelebilecek etkilere karşı dikkatli olunması gerekir. Sorunlarınız ne olursa olsun aile birliğinizi muhafaza etmeye çalışmalısınız. Tepkisel davranışlarda bulunmamalı, eğer haksızsanız bunu kabul edebilecek kadar olgun ve çözüm bulmaya istekli olmalısınız. Yengeç burcunda ilerleyen Merkürün en zorlu yanı tarafsız düşünmeyi engellemesidir. Olaylara sadece kendi bakış açınızla yanaşabilir ve haklılığınız konusunda ısrar edebilirsiniz. Kısaca duygusal düşünmenin etkili olduğu bir süreçtir.
Objektif düşünülerek ayarlamalar yapılırsa herhangi bir sorun çıkmaz. Bu dönemde evinizin, ailenizin güvenliği konusu önem arzeder. Sık sık bir araya gelmeniz, bütünlüğünüzü korumak adına dışarıya ser verip sır vermemeniz, kendi yağınızla kavrulmaya çalışmanız mümkündür. Geçmişte yaşanan ve ailenizi yakından ilgilendiren konular bu dönemde ev sınırları içinde görüşülebilir. Aslında bunların tümü sizi duygusallaştırıcıdır. Bu dönemi olumlu geçirmenin yolu, elbirliğinde bulunmak, ılımlı hareket etmek, olayları büyütmemektir. Merkür-Yengeç burcu seyrinin Haziran ayındaki önemli görünümleri: 9-11-12-20-21 Haziranda gerçekleşecek. 11-12-20 Haziran günlerinde ailevi-mesleki-ilişki konularında dikkatli olmak lazımdır.
Ah benim güzel çocukluğum
Eskisinden daha çok özlüyorum seni
Giyinmişim üstüme geceyi
İşliyorum hüznü, gergefte nakış gibi...
Huzurlu, güven dolu, kendimizden emin güzel bir gün geçirmemiz dileğimle.