Arama

Emilia Clarke - Tek Mesaj #1

Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
9 Şubat 2013       Mesaj #1
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye

Emilia Clarke

17.11.1987 doğumlu İngiliz oyuncudur. Ülkemizde Game of Thrones dizisinde ki Daenerys Targaryen rolü ile tanınmıştır.

Emilia Clarke'ın babası bir tiyatro da ses mühendisi ve annesi bir iş kadını aynı zamanda siyaset okuyan bir erkek kardeşi vardır. Kariyerine Doctors dizisinin bir bölümünde konuk oyuncu olarak başlamıştır. Daha sonra Triassic Attack adlı televizyon dizisinde rol alan oyuncunun bir sonraki projesi ise Game of Thrones dizisidir.

Londra’da doğmuş, Berkshire’de büyümüştür. Londra Drama Merkezinden 2009 yılında mezun olmadan önce St Edward’s ve Rye St Antony(katolik okulu) okullarında okumuştur. 2011 yılında bir amerikan dergisi olan Entertainment Weekly tarafından en iyi yardımcı kadın oyuncu EWwy Ödülü kazanmıştır.

game of thrones & daenerys targaryen

Alıntı

Bu kadına resmen bayılıyorum.. Normalde fena değil, ama Game of Thrones'da efsane.. Kim olduğu hakkında hiç bir fikrim yoktu ama biraz araştırdım. Bir kaç yorum topladım, bakalım kendisi hakkında neler söyleniyor : )

Alıntı

• Game of Thrones adlı dizide Daenerys Targaryen karakterini canlandırırken izleyeceğimiz melek. Evet bildiğin melek kendisi.
  • Üzücü Tim'i bile üzebilecek yaradılıştaki efsane, mit ve benzeri canlı. Game of Thrones'daki sarışın hali bi'yana, reeldeki siyah saçlı hali bi'yana. Salt fotoğrafına bakabiliyor ve hakan altun misali hıçkırıklara boğuluyorum.
  • Game of thrones'un fantastik bir dizi olarak görülmesini sağlayan yaratık. Böyle bir güzellik gerçek hayatta olamaz.
  • 1,60 boyunda 52 kg ağırlığında imiş. 1987 ya da 88 doğumlu. Vokal karakteri 'çekici, cazip', vokal
    kalitesi ise 'pürüzsüz' olarak tanımlanmış.
  • Game of Thrones'ın izlenme sebeplerinden olan tarif edilemeyecek bir güzellikte olan oyuncu.

Emilia Clarke Resimleri, konusu için bakınız > Emilia Clarke Resimleri

Son düzenleyen perlina; 26 Şubat 2017 02:58
🌘 🚀