Arama

Astroloji - Fallar - Yay - Tek Mesaj #1317

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2013       Mesaj #1317
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
12 NİSAN 2013 YAY BURCU YORUMU
Cesur doğanız başkalarının sözcülüğünü yaparak zarar görmenize sebep olabilir. Gün içinde ailenizden insanların baskı ve kontrollerine maruz kalmanız mümkün. Bu durum sizi sinirlendirip kırabilir. Sizlere tavsiyem birbirinizle güç mücadelesi ve baskın gelmek adına sonradan pişman olacağınız davranışlar sergilemekten kaçınmanız olacaktır. İşlerinizde olan olumlu gelişmeler ve maddi konularda ki rahatlamalar sizi kendinize getirdi. Şimdi yaşama sıkı sıkı sarılın isteklerinizin üzerine kararlı ve disiplinli bir şekilde gidin yılmadan yorulmadan çalışma zamanı. Bu süreçte yeni bir eğitim programına katılabilir işinizle ilgili konularda yeteneklerinizi geliştirerek kendinizi daha üst seviyelere taşıyacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle iletişime önem vermeli ve onunla beraberliğinizi daha keyifli bir hale getirebilmek için neler yapabiliri’zi konuşarak hareket etmelisiniz. Bekar Yay’lar sizlerde bu ay size yakınlık duyan insanlara güvenmekte acele etmemelisiniz.

Günün Olumlaması:
Yeni doğmuş bir bebek gibi yenilenmiş huzur dolu öğrenen araştıran hayata sıkı sıkı tutunduğum zamanlardayım. Bana sunulmuş hayatı tüm yönleriyle değerlendiriyor gelişiyor mutluluk ve güvenle ilerliyorum.