Arama

Astroloji - Fallar - Boğa - Tek Mesaj #1482

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013       Mesaj #1482
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013 Boğa Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, kişilerin söylediklerinden çok yaptıklarına göre değerlendirmelerde bulunarak hareket etmeniz yönünde uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili konularda oldubittiye getirilecek anlaşmalardan, başlangıçlardan uzak durmalısınız. Kararlı ve ciddi tutumunuzu sergilemekten çekinmemelisiniz. Kendinize güvenip tereddütte kalmadan hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Yaptığınız işten hakkınız olanı elde edebilmek için yaratıcı ve güçlü yönlerinizi ortaya koymalısınız. Yaptıklarınız takdir görecek ve ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. İşinizle ilgili yeni ve olumlu gelişmeler yaşayabilir, kendinizi geliştirebileceğiniz önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kendinize zaman ayırın ve yeni insanlarla tanışın. Beraberliği olmayan Boğa’lar, aşkta önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Ertelemeden yaşıyorum hayatı, ağlamak istiyorsam ağlıyor ve gülmek istiyorsam gülüyorum. Sevgimi tüm içtenliğimle haykırıyor, sevmediklerimi uzaklaştırıyor ve doya doya aşkla yaşıyorum hayatı.