Arama

Astroloji - Fallar - Boğa - Tek Mesaj #1507

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013       Mesaj #1507
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu
Bugün olağanüstü bir canlılık ve enerji yüklüsünüz. Amaçlarınızı biliyorsunuz. Planlarınızı uygulayabilirsiniz. Şimdi kendinizi kelimelerle çok net ifade edebilme şansına sahipsiniz. Sizden üst mevkideki insanlarla bir araya gelebilir, orijinal fikirlerinizle onların dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Girişimci davranın. Kendi kendinize düşünmeniz bir anlam ifade etmez. Bunları paylaşmalı ve cesur adımlar atmalısınız. Özel yaşamınızda ise var olan sorunların azalmaya başlamasıyla huzuru yakalayacaksınız. Bu süreçte önemli olan her iki tarafın da birbirinin haklarına, kişiliğine saygı duyarak hareket etmesi ve anlayış göstermesidir. Bunları gerçekleştirdiğinizde ilişkiniz çok daha sağlam temeller üzerine kurulu bir hal alacaktır. Bugün gribal enfeksiyonlara bağlı sağlık problemleri bedeninizi bir hayli yorabilir, dinlenin ve kendinize özen gösterin.

Günün Olumlaması: Farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri evrene iade ediyorum. Yolumun Allah’ın ışık ve sevgisiyle açılmasını talep ediyorum. Zihnim ve bedenim kusursuz bir dengede. Sağlıklı ve uyumluyum. Geçmişi affediyorum ve serbest bırakıyorum. Yaradanım tüm ihtiyaçlarımın tükenmez ve sınırsız kaynağıdır.