Arama

Astroloji - Fallar - Yengeç; - Tek Mesaj #1444

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013       Mesaj #1444
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, çevrenizde kıskançlıkları ile size zarar verecek ya da vermek için elinden geleni yapmaya çalışacak kişilere karşı dikkatli davranmanız yönünde uyarıyor sizleri. Bugün doğuştan gelen sezgilerinizin rehberliğine güvenin. Böylelikle etrafınızda dönen entrikaların farkına vararak gardınızı alabilirsiniz. Bu tarz kişilerin başarılı olmasına izin vermeyin. Artık çevrenizde temizlik yapma zamanı geldi çattı. Sizler arkadaşlığa, dostluğa çok önem veren kişilersiniz. Dostla düşmanı ayırt ederek kararlar almalısınız. İş hayatınızda ise kendinizi gösterme zamanı; sessiz kalıp bir kenara çekilmeden, gür bir sesle yaptıklarınızla ben buradayım mesajını vermelisiniz. Özel yaşamınızda ise fırtına öncesi yaşanan sessizlik sizleri bir hayli tedirgin edebilir.

Günün Olumlaması: Korkularımdan sıyrılmış olmanın huzuru ile güçlenen ruhumun, bana verdiği mesajı büyük bir duyarlılıkla dinliyor ve anlıyorum. Akıllıca kararlar alıp uyguluyorum. Yaşamımın her yönünde yenilikler gerçekleşiyor ve ben akışa sevgiyle ayak uyduruyorum.