Arama

Astroloji - Fallar - Aslan - Tek Mesaj #1448

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2013       Mesaj #1448
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Aslan Burcu
Bugün ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi olağanüstü güçlü hissedersiniz. Yaşadıklarınızı adil bir şekilde değerlendirir iş ve özel yaşamınızı daha iyi bir hale getirebilmek için kararlar alırsınız. Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden, Değer yargılarınız daha da gelişecek ve her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp kendinize değer verecek ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atacaksınız. Kendinize güvenin ve ilerleyin. Özel yaşamınızda ise eşinizle iletişime önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Anlamadan dinlemeden tepkiler verirseniz onun kalbini istemeden de olsa kırabilirsiniz. Onu sabırla dinleyip anlamaya çalışarak hareket edin. Bekar Aslan’lar sizler bugün duygusal konularda fevri davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz.
Günün Olumlaması: Ruhumu bedenimi beni ben yapan değerlerimi seviyor ve geliştiriyorum. Bedenime özen gösteriyor sağlıklı yaşamak için beni olumsuz etkileyen tüm alışkanlıklarımdan sevgiyle ve kararlılıkla uzaklaşıyorum.