Arama

Android Teknik Destek - Tek Mesaj #63

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014       Mesaj #63
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Samsung Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Yayınlandı [Yükleme Talimatı]

170620140938266586524 2?resize7952C350

Daha önce 21 Kasım'da Sammobile tarafından yayınlanan Galaxy S5'te Android 5.0 Lollipop'un kullanıldığı videonun ardından, nihayet o gün geldi ve çattı. Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop yayınlandı ve yüklenmeye hazır. Şimdilik sadece Polonya için OTA olarak güncellenen bu sürüm, çok yakında diğer Avrupa ülkeleri için de gelecek. Yayınlanan bu sürüm Polonya için üretilen SM-G900F model numaralı Galaxy S5 olsa da, LRX21T yapı numaralı Android 5.0 sürümünü Odin ile kendi Galaxy S5'inize yükleyebilirsiniz.
TouchWiz arayüzüyle gelen Android 5.0 versiyonunu Galaxy S5 cihazınıza yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

galaxys5lollipopscreenshots 630x366?resize6022C350

Adım 1:
Aşağıdaki dosyaları indirin;

Firmware:
Firmwares | SamMobile

Odin v3.09:
https://mega.co.nz/#!UdRRyCAT!H4FyVxYynNWvXqRNmnpMGQRCP-dG3uykgP2pT4rh8Ek

Adım 2:
Yüklediğiniz firmware ve Odin dosyasınının içindekileri herhangi bir klasöre çıkartın.

Adım 3:
Telefonunuzu kapatın ve telefonunuzun Home + Güç + Ses Kısma tuşlarına aynı anda basarak Download Mode'da açın.

Adım 4:
Odin uygulamasını açın ve telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza takın. Odin uygulamasında mavi işareti alana kadar bekleyin.

Adım 5:
Telefonunuz bağlandıktan sonra, indirdiğiniz firmware dosyasını AP/PDA bölümüne ekleyin.

Adım 6:
re-partition seçeneğinin işaretli olmadığından emin olduktan sona, Start butonuna basın ve Lollipop'un yüklenmesini bekleyin.
Bol lolipop'lu Galaxy S5'ler dileriz icon smile?w798

Ali Kasımoğlu
Andronova.net