Arama

Astroloji - Fallar - Terazi - Tek Mesaj #1760

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
14 Mart 2015       Mesaj #1760
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye

Terazi Burcu

Gökyüzü bugün çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda daha profesyonel ve dikkatli hareket etmeniz için sizleri destekliyor. Sorumluluklarınızın farkına vararak dikkatli ve titizlik göstererek çalışmanız sizi şu anda bulunduğunuz yerden çok daha ileri noktalara taşıyacaktır. Ortaklaşa yapılacak faaliyetlerde sözleşme kontrat gibi belgeleri tüm ayrıntıları ile ele alarak değerlendirmeli ve bir an önce faaliyete geçmelisiniz. Özel yaşamınızda ise, .Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir eski günleri yad ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz.Evliliğinde problem olan Teraziler ise eşlerinin baskıcı tavırlarıyla karşılaşabilirler ne öfkeyle kırıcı sözler söyleyin ne de olağan karşılayıp sessiz kalın.Gerginliğin geçmesini bekleyin ve eşinizle problemlerinizi sakin bir şekilde karşılıklı saygı çerçevesi içinde birlikte değerlendirin.
Günün Olumlaması: Zorlandığım engellendiğim korktuğum pişman olduğum tüm alışkanlıklarımdan ve davranışlarımdan bir daha tekrar etmemek üzere uzaklaşıyorum. Ben ruhumu olgunlaştıran deneyimlerimin bana kattığı zenginlikle kendime ve ilahi sisteme sonsuz bir güven duyuyorum.
Günün Kristali: Sitrin
Günün Rengi: Turuncu

forumsal.net