Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2016       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben de birini seviyodum ve ona bi arkadaşım gidip söyledi o beni sevmiyormuş ve o kadar kalbim kırıldı ki bakın bence bekleyin o sizi seviyosa zaten gelip kendisi söyler en azından hem siz hem o üzülmemiş olursunuz onu seviyosanız ve ona kıyamıyosanız üstüne çok gitmeyin sizden daha da çok soğuyabilir aşık olduysanız bunu değiştiremezsiniz ama siz bi insansınız ve bunu çok acı çekseniz de unutabilirsiniz güçlü olun yeter beni dinleyin lütfen çünkü eğer sizi sevmiyorsa çok acı çekceksiniz onu hiç unutamıcaksınız ve herşey daha da kötü olucak kalbiniz paramparça olucak ve onu hayatınızdan asla çıkaramıcaksınız ben bu hataya düştüm siz düşmessiniz umarım ve beni lütfen dinleyin lütfen sizin motivasyonunuzu düşürmek istemem ama en doğrusu bu yapçağınız başka bişey yok eğer ben üzülmem diyip yaparsanız sadece kendinizi düşünmüş olursunuz ve onu üzersiniz ve aşık olduğunuz bi adamı üzmek istemessiniz demi ... neyse kısacası lütfen bekleyin zaman kalbin ilacıdır bekleyin Msn Happy ...