Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2017       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben niveanin mavi kutulu urununu cok buyuk bir merakla aldim ve ilk aldigimda o kadar cok hosuma gitti ki kokusu olsn vs herseyiyle hele o kıvami 😌😌
Ilk siralar her gece yatarken kullandm sonra ara ara kullanmaya basladim her neyse sonra su sitaar farketmeye basladim ki kasimin ust tarafi alin bolgesinden yandan yukari kadar tuylenme olmus cok belli oluyor yanaklarimda tuylrr cikmis ufaktan cene altimada suruorum krem yuzumun heryerine yani cene altimda cok az var idi yada yoktu ama suan var tuylenme yaptigini duymustm fakat bazilari guzel cilde gore deisiyor vs dedimleri icin aldirmadim ama yuzumu cok kotu yapti arkadaslar cok uzgunum suan ne yapicm bilmiyorum ne kadar dogru bilmiyorum ama her e vitamini yada normal vitamii kremler tuylenme yaparmis dikkat edin o yuzden icinde ne oldunu tam yazmamislar zaten 2. Sorun ise şu ellerde de kullanabilecegimizi sadece yuzde tuylenme olucni soluolar fakat ellerimin ustunde killar cikti uzunca atin kremi direk cope atin diylrum baska bisey demiyorum bilginiz olsn diye yorum yaptim arkadaslar beni dinleyin