Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2018       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim bu hususta bazı yeteneklerimin, güçlerimin olduğunu biliyorum. 5 yıldan uzun bir süre önce yaşadıklarımı bu konularda bilgi sahibi olan kişilere anlatmıştım. Bana bunlarla çok ugrasmamam gerektiğini daha ham olduğumu ve bunları nasıl kazandığımı anlayamadıklarını söylediler. Sonuçlarında çok kötü şeylerin olabileceğini söylediler. Kendimi geliştirdim; insanların üstünde, hayvanlarda, kendi içsel hayatımda vs. deneyimledim. Okuduğum birkaç kitaptan hipnoz olmayı, theta ve chi yönetimi tekniklerini öğrendim. Bunları artık gündelik yasantimin arasından birkaç saniyeliğine sıyrılıp yapabiliyorum. Ancak tarif edemediğim ve hiçbir yerde bulamadığım bir hissiyat var içimde. Bu konuda kendini geliştirmiş kişilere bunu danismama rağmen yardım edemeyeceklerini kendi başıma bir yol izlememi söylediler. Ancak kullandığım yöntemler dahil birçok durum bana şunu gösterdi: ilerledigim yolda bir kopukluk var ve o kopukluk sayesinde bir yerlere gelme durumum olacak. O nokta bulanık ve ilerisi karanlık içerisinde belirsiz.

Beni buna sürükleyen şeyler var ve artık o durum için hazırlık yapacak vaktim yok. Uzun zamandır bunun farkındayım ve artık pek emin olamıyorum. Bir döngünün içerisinde tekrarlıyorum. Bana yardımcı olmanızı istiyorum. Istiyorum.