Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 8 Temmuz 2016  Gösterim: 14.998  Cevap: 2

Martina Stoessel

21 Şubat 2013 21:21       Mesaj #1
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Martina Stoessel
MsXLabs.org

Sponsorlu Bağlantılar
Martina Stoessel
(Doğum : 21 Mart 1997) Arjantinli oyuncu, şarkıcı ve dansçı.
Disney Channel da yayınlanan Violetta adlı tv serisinde başrol oynamıştır.
Tv
 • 2011
  • Celebratón
 • 2012 - ?
  • Violetta
Single
 • 2011
  • Tu Resplandor
 • 2012
  • En Mi Mundo

Son düzenleyen Finn and Jake; 8 Temmuz 2016 20:40


misafir
2 Ocak 2015 13:44       Mesaj #2
misafir - avatarı
Ziyaretçi
Martina Stoessel
MsXLabs.org

Martina Stoessel’in gerçek adı nedir?
Martina Stoessel ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Martina Stoessel’in tam adı Martina Alejandra Stoessel Muzlera şeklindedir.

Martina Stoessel’in takma adı nedir?
Martina Stoessel’in çevresi ve hayranları tarafından verilen takma isimler Martu şeklindedir. Yakın arkadaşlarından bazıları bazen ona ismini kısaltarak hitap etmektedir. Yani Martina Stoessel için arkadaşları tarafından en çok kullanılan takma isim “Tini” şeklindedir.

Martina Stoessel ne zaman doğdu?
Martina Stoessel 1997 yılında doğmuş genç bir aktristir. Martina Stoessel’in doğum tarihi 21 Mart 1997’dir. Fakat başarılı oyuncunun doğum tarihi net değildir. Martina Stoessel’in yaşı 2014 itibarıyla 17’dir. Martina Stoessel’in burcu nedir? Martina Stoessel’in burcu koçtur.

Martina Stoessel nerelidir?
Martina Stoessel bir Arjantinlidir. Martina Stoessel nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Arjantin’in Buenos Aires kentinde dünyaya gelmiştir.

Martina Stoessel kimdir?
Martina Stoessel kısaca Arjantinli genç aktris, dansçı, şarkıcı ve modeldir. Martina Stoessel’in biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli aktris sanat kariyerine şarkıcılık, piyano ve dans eğitimi alarak başlamıştır. 10 yaşında iken ilk oyunculuk tecrübesini Arjantin televizyonunda yayınlanan çocuklara yönelik bir komedi televizyon dizisi olan “Patito Feo” ile yaşamıştır. Ardından Disney Channel’ın Latin Amerika’ya yönelik kanalı için çalışmaya başlamış çeşitli yapımlar için şarkı söylemiştir. Martina Stoessel’in ünlü olmasını ve dünya genelinde hayran kitlesi elde etmesini sağlayan yapım ise 2012 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden “Violetta” ismindeki müzikal ve romantik komedi türündeki Disney Channel dizisidir. Martina Stoessel Diego Ramos ile birlikte başrolünde yer aldığı Violetta dizisinin ana karakterlerinden “Violetta Castillo”yu canlandırmaktadır. Violetta dizisi Türkiye’de ise 2013 yılında yayınlanmaya başlamıştır.Martina Stoessel kimdir, Martina Stoessel’in kısaca hayatı, Martina Stoessel hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Martina Stoessel hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Martina Stoessel genç bir sanatçıdır ve çocukluğundan beri oyunculuk ile iç içedir. Genç aktris üç yıl boyunca oyunculuk, şarkıcılık ve dans eğitimi aldığı bir sanat okulunda eğitim görmüştür.
Son düzenleyen Valeria; 2 Ocak 2015 16:01 Sebep: Mesaj düzeni.
24 Kasım 2015 23:50       Mesaj #3
Safi - avatarı
SMD MiSiM
Martina Stoessel


Ad: Martina Stoessel.jpg
Gösterim: 272
Boyut: 68.6 KB


Daha fazla sonuç:
Martina Stoessel

Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:


Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç