Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 4

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 123.840 Cevap: 697
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Ekim 2006       Mesaj #31
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ReVoLuTioN adlı kullanıcıdan alıntı

Çok önemli olmamakla birlikte ufak bir önerim var.Forum sayfalarında üst'de bulunan menü'nün sesiyle ilgili ufak bir özellik konulması hiç de fena olmazdı.Örneğin; menü'de çıkan sesleri ne kadar zararsız görsemde, geceleri rahatsız edici olabiliyor.PC sesini müzik dinleme ya da vb. amaçlı açtığımda ve aynı zamanda site'de gezdiğim zamanlarda, sesli olan bu butonlara dokunmamak için gayret ediyorum.Sadece benim düşüncem olduğunu sanardım önceleri fakat zamanla gördüm ki seslerden rahatsız olan üyelerin sayısı fazla.Ben de bunu bir öneri olarak sunmanın mantıksız olmayacağını düşündüm.

Sponsorlu Bağlantılar
Çözüm olarak; menu flash dosyasına isteyenlerin kullanabileceği bir ses kısma (mute) özelliği eklemek mümkün olur mu diye merak ediyorum.Ya da bunun için yapılabilecek başka birşey var mı?

Saygılarımla,
R.

Sayfa her yenilendiğinde önce Mute tuşuna basılmalı ya da varsayılan olarak ses kapalı olmalı, bir tuşa basılarak aktif edilmeli ki bu da tamamen anlamsız oluyor. Maalesef sitenin özelliklerinden biri bu ve sanırım bununla yaşanabilir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2006       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Sayfa her yenilendiğinde önce Mute tuşuna basılmalı ya da varsayılan olarak ses kapalı olmalı, bir tuşa basılarak aktif edilmeli ki bu da tamamen anlamsız oluyor. Maalesef sitenin özelliklerinden biri bu ve sanırım bununla yaşanabilir.

Tabi ki her sayfa yenilenişinde ses ile oynamak anlamsız.Ama sayfa yenilense bile; kullanıcının önceden default yapabileceği ve default olarak mute'u ayarladığı takdirde her sayfa yenilenişinde, sessiz (mute) şekilde açılmasını sağlayan bir flash kodu mevcut.Yani her seferinde mute'a basmanıza gerek kalmaksızın, bir kere flash menu içerisinde yaptığınız ayarları, cookie olarak bilgisayarınızda tutan ve her açılışta sizin bilgisayarınızdaki default dosyasına göre menü'nün sesini ayarlayan bir kod yazmak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar
Çok önemli değil, sadece verdiğiniz cevaba karşılık bilginiz olmadığını varsayarak mümkün olduğunu belirtmek istedim.Ama tabi ki bununla yaşanabilir...

Teşekkürler,
R.
CyniX - avatarı
CyniX
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #33
CyniX - avatarı
Ziyaretçi
ben bayanlara ait bir bölüm olmasını istiyorummm lütfen yaaaa
KRALL - avatarı
KRALL
Ziyaretçi
14 Ocak 2007       Mesaj #34
KRALL - avatarı
Ziyaretçi
bence forumda linux bolumu açılmalı bence özellikle tübitakın pardus işletim sistemini çkarttıktan sonra çok gerekli olduğunu düşünüyorum Çünkü artık turkiyeninde bu teknoloji çağında önemli yerlere gelmesi lazım bunun bizim gibi bilgisayar kullanıcılarınında destek vermesi lazım diye düşünüyorum ayrıca yavas yavas windows kurtulmaya başlamamız gerektiğini düşünüyorum
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
20 Ocak 2007       Mesaj #35
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
BENCE SİTEDE YETERİ KADAR BÖLÜM VAR.. AMA WİNDOWS İŞLETİM SİSTEMİNDEN KURTULMAKTA NE DEMEK BU KADAR SAÇMA Bİ SÖZ DUYMAMISTIM DÜNTA WİNDOWS NE YAPARSA ONA GÖRE HAREKET EDİYO

ZATEN GEREKLİ OLAN BÖLÜMLERİ YETKİLİLER GEREKTİĞİ ŞEKİLDE AÇIYO TEK İSTEDĞİM AÇILACAĞI DUYURULAN BÖLÜMLERİN DAHA ÇABUK AÇILMASI
...

BAYANLARA ÖZEL Bİ BÖLÜMSE BANA ABES GELDİ SONUCTA BÖYLE BİŞEY OLURSA ERKEKLERDE İSTER HERKES BİŞEYLER İSTER BU SİTENİN GÖRDÜĞÜME GÖRE KENDİNE HAS PRENSİPLERİ VAR

HERKES MOD OLAMIYOR BAZI SAÇMA İŞLER YAPILAN SİTELERDEKİ GİBİ GÖZE HOŞ GELEN Bİ ARAYÜZ,BENCE BİRÇOK SİTEDE OLMAYAN İÇERİK,ANLAYIŞLI YÖNETİCİLER,CANAYAKINÜYELER VE CAN SIKINTISINI YOK ETME BU SİTEDE MEVCUT

SON SÖZ

EN AZINDAN MOD ALIMI BAŞLAMISTIR GİBİ GARİP Bİ İLAN GÖRMÜYORUZ SİTEDE

GERÇEKTEN BU İŞTEN ANLAYAN İNSANLAR BUNU YAPIYOR

TEŞEKKÜRLER

........
alperalp2007 - avatarı
alperalp2007
Ziyaretçi
26 Ocak 2007       Mesaj #36
alperalp2007 - avatarı
Ziyaretçi
Bence foruma yeni bir stil daha yapılmalı. İsteyen istediğini kullansın. Ama sandığım kadarıyla ne yazık ki bu imkansız Crying

bazen resim koyuyoruz forum sağa doğru kayıyor avatarımız küçülüyor. Bunun içinde resimler forumu aşmayacak şekilde olmalı. Eğer forumu aşacak şekilde gönderenler varsa bunlar düzeltilsin.
Bow
Tşk
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Ocak 2007       Mesaj #37
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
alperalp2007 adlı kullanıcıdan alıntı

Bence foruma yeni bir stil daha yapılmalı. İsteyen istediğini kullansın. Ama sandığım kadarıyla ne yazık ki bu imkansız Crying

bazen resim koyuyoruz forum sağa doğru kayıyor avatarımız küçülüyor. Bunun içinde resimler forumu aşmayacak şekilde olmalı. Eğer forumu aşacak şekilde gönderenler varsa bunlar düzeltilsin.
Bow
Tşk

Resimler otomatik olarak sayfayı kaydırmayacak şekilde yeniden boyutlandırılıyorlar. Araya boşluk eklemeden iki geniş resmi yanyana koyarsanız, sayfa her durumda genişleyecektir. Yeni bir stil yapmayı düşünmüyoruz.
Silent - avatarı
Silent
Ziyaretçi
25 Mart 2007       Mesaj #38
Silent - avatarı
Ziyaretçi
Ben siteye anket,yarışma,eğitim(ödev vs.) bölümleri açılmasını istiyorum...
texasli - avatarı
texasli
Ziyaretçi
15 Temmuz 2007       Mesaj #39
texasli - avatarı
Ziyaretçi
sitenize kaliteli paylasımlar yapıyosunuz ama benim ilgimi çeken bölümler degil....
emulatör, rom ve webmaster bölümü acacaktınız kac aydır icrat yok...
en büyük isteklerimden biri flash ögrenmek siz bu işi biliyorsunuz zaten sitenizdende belli
ama hala bekliyorum..
bilgi verirseniz sevinirim...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Temmuz 2007       Mesaj #40
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
texasli adlı kullanıcıdan alıntı

sitenize kaliteli paylasımlar yapıyosunuz ama benim ilgimi çeken bölümler degil....
emulatör, rom ve webmaster bölümü acacaktınız kac aydır icrat yok...
en büyük isteklerimden biri flash ögrenmek siz bu işi biliyorsunuz zaten sitenizdende belli
ama hala bekliyorum..
bilgi verirseniz sevinirim...

Programlı bir şekilde tüm bölümleri tek tek açacağız.