Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 69

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 123.547 Cevap: 697
ciklet - avatarı
ciklet
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016       Mesaj #681
ciklet - avatarı
Kayıtlı Üye
flashchat'in #msx kanalını bulamadım, kaldırıldı mı yoksa, artık kapalı mı, eski bir üyeydim, bilgisayarım bozulmuştu, site yenilenmiş güzel olmuş fakat flash chati göremedim.
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
17 Aralık 2016       Mesaj #682
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
ciklet adlı kullanıcıdan alıntı

flashchat'in #msx kanalını bulamadım, kaldırıldı mı yoksa, artık kapalı mı, eski bir üyeydim, bilgisayarım bozulmuştu, site yenilenmiş güzel olmuş fakat flash chati göremedim.

Forumumuzda Facebook tarzı MK Chat sistemi kullanılmaktadır. Arkadaş listenizdeki kişilerle MK Chat sistemini kullanarak sohbet edebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
nötrino
Yasaklı
9 Ocak 2017       Mesaj #683
Yasaklı
Alıntı
nötrino adlı kullanıcıdan alıntı

Günlük ve Chatbox bölümlerini kendi adıma her zaman gereksiz bölümler olarak gördüm. Chatbox bölümü seçeneklerden gizlenebildiği halde günlük bölümü için böyle bir seçenek sunulmamış. Kişiye özel gizleme seçeneği sunulabilirse iyi olur.

Alıntı

VIP üyelere, kendi konu ve mesajlarına dair düzenlemeler için verilmiş olan sürenin mümkünse limitsiz olmasını istiyorum.

İlgili taleplerim değerlendirilecek talepler arasında yer alıyor mu, merak ediyorum. Zira değerlendirilecektir ifadesi çok da net bir yanıt değil. Bu bağlamda taleplere olumlu ya da olumsuz net ve kesin bir yanıt verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Diğer bir talebim ise özel mesajlaşma hususunda, mesajlaşmayı kapadığım zaman tarafıma yetkili grubu da dahil hiçbir kullanıcının mesaj gönderememesini istiyorum. Tabi admin grubu istisna tutulabilir. Diğer anlamda mesajlaşma sistemini kapamanın pek bir anlamı kalmıyor kanaatime göre.
nötrino
Yasaklı
5 Mart 2017       Mesaj #684
Yasaklı
Raporlamaların mesajlara yansımaması ve işlem görmüş raporlar hakkında eskiden olduğu gibi rapor sahibine sistem tarafından otomatik olarak bildirim gönderilmesi yönünde bir değişiklik yapılmasını istiyorum.
nötrino
Yasaklı
11 Mart 2017       Mesaj #685
Yasaklı
Sağ tarafta yer alan 'Son Mesajlar' listesi için gizleme seçeneği sunulabilirse iyi olur. En azından konu içine girildiğinde ilgili listenin görünmemesi sağlanabilir. Zira konu okurken bu liste dikkat dağıtıcı, gereksiz bir ayrıntı gibi duruyor.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
11 Mart 2017       Mesaj #686
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Sağ tarafta yer alan 'Son Mesajlar' listesi için gizleme seçeneği sunulabilirse iyi olur. En azından konu içine girildiğinde ilgili listenin görünmemesi sağlanabilir. Zira konu okurken bu liste dikkat dağıtıcı, gereksiz bir ayrıntı gibi duruyor.

Uygun bir zamanda bir çözüm üretmeye çalışacağım.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
15 Mart 2017       Mesaj #687
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
'Son Mesajlar' listesinin gereksiz olmadığı ve dikkat dağıtmadığı düşüncesindeyim, bazen uzun zamandır akılda kalan, sonra unutulan bir sorunun/konunun başlığını, cevabını, bu listede görmek kanımca gereksiz değil faydalıdır, ayrıca dikkat dağıttığını da düşünmüyorum, aksine merak uyandırıcı başlıklıklar o konuya büyük bir heyecan ve şevkle tıklamamıza da sebep olabiliyor.

Gizleme seçeneği de son derece gereksiz ve kullanışsız olacaktır, zira kullanıcı bu gizleme seçeneğini unutabilir veyahut gizli olduğu zamanlarda ilgisini çeken konu başlıklarını kaçırabilir.
Bu gizleme seçeneği sadece yetkili kısmına özel olacaksa bence sorun yok.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
nötrino
Yasaklı
16 Mart 2017       Mesaj #688
Yasaklı
Alıntı

İlgili talebimde görünen o ki anlaşılmayan noktalar var.Birincisi kişiye özel gizleme seçeneğinden bahsettim. Bu seçenek tüm gruplar için sunulmalı, yetkili grubunun bu noktada bir ayrıcalığı yok.Dileyen bu seçenek ile listeyi gizler ya da gizlemez,kendi insiyatifine kalmış.Ayrıca gizleme seçeneğini kullanan kişi nasıl ve nereden aktif edeceğini de bilir, bilmelidir kanaatindeyim.Bu bağlamda unutmak gibi saçma bir durum da söz konusu olamaz.

İkincisi ise gizleme seçeneğine alternatif olarak sadece konu içine girildiğinde ilgili listenin görünmemesi idi.Liste yine forum sayfasında görünsün ama konu içine girildiğinde otomatik olarak kalksın anlamında bir talepti bu. Yukarıda da belirttiğim gibi konu okurken dikkat dağıtıcı ve gereksiz bir ayrıntı bu kendi adıma. Ayrıca söz konusu liste her yerde görünüyor, kullanıcı paneline girildiğinde bile ki bu oldukça gereksiz. Bu yönde bir çözüm sunulabilirse iyi olur.
nötrino
Yasaklı
24 Mart 2017       Mesaj #689
Yasaklı
Görünmezlik modunu kullanan VIP üyelerin görünürlük özelliğinin yetkili grubuna kapatılması, sadece Admin grubuna açık olması yönünde bir değişiklik yapılmasını istiyorum.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Mart 2017       Mesaj #690
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Görünmezlik modunu kullanan VIP üyelerin görünürlük özelliğinin yetkili grubuna kapatılması, sadece Admin grubuna açık olması yönünde bir değişiklik yapılmasını istiyorum.

Yapıldı.
Ayrıca: MsXLabs - Değişiklik Günlüğü
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.