Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 68

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 123.551 Cevap: 697
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
19 Eylül 2016       Mesaj #671
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

1. Arşive Kaldırılan Konular arama motorları tarafından indekslenmez. Bu forumda bekletilen konular ya silinir ya da düzenlenmek üzere taslak forumuna taşınır. Taslak Konular arama motorları tarafından arama sonuçlarında gösterilir. Bu forumda yer alan konular düzenleme yapıldıktan sonra uygun bir foruma taşınır.
2. Şarkı sözleri konuları neredeyse forum konularının üçte biri oranındaydı. Yeni açılanlar hariç, tüm şarkı sözü konuları arşive taşındı ve periyodik silme-temizleme işlemi kapsamında siliniyor. Mevcut şarkı sözleri forumundaki konular arama motorları tarafından indekslenmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sitedeki konuların büyük bölümü içerik kalitesini yükseltme çalışması çerçevesinde elden geçiriliyor.

Bir tartışma başlatma amacı gütmediğimi baştan belirterek, içerik kalitesini yükseltme çalışması gerekçesini tekrar vurgulamak gerekmediğini belirtmek isterim. Çünkü böyle bir çalışmanın yapıldığı bilgisi daha önce verilmişti, o yüzden yaklaşımlarımı da bu doğrultuda belirlemeye çalışıyorum.
Ancak arşive kaldırılan konuların geneline baktığımda silinecekler kadar taslak konular forumunda bulunması zaruri konular mevcut. Son baktığımdan bu yana fazla bir ilerleme olmamış, belki de uğraştırabilir düşüncesiyle silinmeleri tercih edilmiş gibi duruyor, kurunun yanında yaş da misali.
Ve yine aynı amaçtan devamla, merak ettiğim için soruları sıralıyorum:
. Şarkı sözü konularının forum konularının 1/3 oranında olması yanlış mı?
. Şarkı sözü konularının neredeyse tamamı silinmiş. Sebebi indekslenmiyor olmaları mı? Veya gereksiz olmaları mı? (Bu durumda burada bir kalite çalışması yapılmamış, sil gitsin tavrı geliştirilmiş ve şimdi açılanlara baktığımda, en azından kendi konularımdan yola çıkarak silinen o konular gayet kaliteliydi diyebilirim.)
. Yeniden açılacaksa aynı konular, amaçlanan nedir?

Ya da ben hiçbir şey anlamadım.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Eylül 2016       Mesaj #672
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Arşive Kaldırılan Konular forumunda "0" konu kalana kadar çalışma devam edecek. Henüz taslak forumuna taşıma işlemi bitmedi. Şarkı sözlerine şimdilik yeni açılan forumda izin veriyoruz, belki ileride o forum ve içerisindeki konular da kaldırılabilir. Forum içeriğinin neredeyse tamamının bilgi, ansiklopedi ve soru-cevap ağırlıklı konulardan oluşması yönünde adımlar atıyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
19 Eylül 2016       Mesaj #673
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Arşive Kaldırılan Konular forumunda "0" konu kalana kadar çalışma devam edecek. Henüz taslak forumuna taşıma işlemi bitmedi. Şarkı sözlerine şimdilik yeni açılan forumda izin veriyoruz, belki ileride o forum ve içerisindeki konular da kaldırılabilir. Forum içeriğinin neredeyse tamamının bilgi, ansiklopedi ve soru-cevap ağırlıklı konulardan oluşması yönünde adımlar atıyoruz.

Bilgi, ansiklopedi ve soru-cevap ağırlıklı konuların arşiv ve taslak konuları forumlarından, bulunması gereken yerlerde olana kadar söz konusu edilen içerikteki konuların epeycesini başlatan kişi olarak ben de takip edeceğim.
Teşekkür ederim.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
serpilmeral - avatarı
serpilmeral
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2016       Mesaj #674
serpilmeral - avatarı
Kayıtlı Üye
Forumda hava durumunu gösteren bir bölüm olabilir göze çarpan çok büyük eksiklik mesela ayrıca bu sayfanın en üst bölümüne tutturulabilir.Görüntü açısından çok hoş durabilir. Web tasarımcıları sanırım bu işten anlıyorlardır.
nötrino
Yasaklı
6 Aralık 2016       Mesaj #675
Yasaklı
Günlük ve Chatbox bölümlerini kendi adıma her zaman gereksiz bölümler olarak gördüm. Chatbox bölümü seçeneklerden gizlenebildiği halde günlük bölümü için böyle bir seçenek sunulmamış. Kişiye özel gizleme seçeneği sunulabilirse iyi olur.
serpilmeral - avatarı
serpilmeral
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2016       Mesaj #676
serpilmeral - avatarı
Kayıtlı Üye
Forumun tarihçesi sanırım oldukça güzel olur ne zaman kim veya kimler tarafından nasıl kuruldu ilk başta nasıldı zamanla nasıl ve ne şekilde değişim gösterdi eski kurucuları ve değişim olduysa yeni yöneticileri gibi konularda sanırım baktığımda tarihçe göremedim bence olursa daha bir güzel olacaktır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
8 Aralık 2016       Mesaj #677
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Admin grubu hariç tüm kullanıcılar için (-) puan verme kapatıldı.

Yetkili grubuna açılabilir mi?
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Aralık 2016       Mesaj #678
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
_Yağmur_ adlı kullanıcıdan alıntı

Yetkili grubuna açılabilir mi?

Amacı dışında kullanıldığı için kapatıldı. Eksi itibar vermenizi gerektiren bir durum varsa sol alt köşedeki "İtibar" tuşunu kullanabilirsiniz.

Diğer talepler değerlendirilecektir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
10 Aralık 2016       Mesaj #679
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Resim eklerken kullandığımız ekleri yönette kotam dolduğu için ordan resim ekliyemiyorum, sınırsız kullanım uygulayabilir misiniz?
🌘 🚀
nötrino
Yasaklı
17 Aralık 2016       Mesaj #680
Yasaklı
VIP üyelere, kendi konu ve mesajlarına dair düzenlemeler için verilmiş olan sürenin mümkünse limitsiz olmasını istiyorum.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.