Arama

Hi-Tech Forum v1 - Sayfa 4

Güncelleme: 16 Aralık 2013 Gösterim: 25.938 Cevap: 46
volture - avatarı
volture
VIP "Ipıslak Balık"
12 Temmuz 2008       Mesaj #31
volture - avatarı
VIP "Ipıslak Balık"
ben biras geç katıldım msx ailesine ama, yine de buradaki sıcaklığı gördüm... bağlandım buraya... şimdi msx le 2 nci senemi geçiriyorum... bundan sonra pek fazla burada olamayacağımı düşünüyorum (neu abiyle konuşacağımMsn Happyüyeliğimi silmesin) ama imkanlar el verirse sık sık gelicem yineMsn Grin yani öyle umuyorum...

Sponsorlu Bağlantılar
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
26 Temmuz 2008       Mesaj #32
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Ben daha birkaç aydır burdayım fakat çok ısındım ve sevdim burayı.Hem yasalız,hem aradığımız herşeyi bulabiliyoruz.Kısacası burada HAYAT var. Eski hali de kötü değilmiş , orda olmak tabii ki bambaşkadır.Sizleri anlıyorum.Gerçekten 4.5 sene sonra buraları da özleyecekmiyiz acaba? ben artık çıkmam burdan , hep buradayım. Teşekkürler NeutralizeR ve diğer emeği bulunan herkes...
Sponsorlu Bağlantılar
Nicolaizer - avatarı
Nicolaizer
Ziyaretçi
9 Eylül 2008       Mesaj #33
Nicolaizer - avatarı
Ziyaretçi
eski hali çok güzeldi hala hatırlarım masum akşamların hoş sohbetleriyle nasıl geçtiği anlaşılmayan zamanda var olmayı Msn Happy
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
15 Ekim 2008       Mesaj #34
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Teknik içerik aşağı yukarı aynıymış.Yani o zamanlar da konu içeriği zengin bir site!
Zamanla grafiksel olarak daha fazla geliştirilmiş, tabi haliyle konular paylaşımlar daha da artmış.O zamanlar biz yoktuk,benim gibi sonradan üye olanlar adına;
Bize bu imkanı verdiğiniz için teşekkürler Neutralizer
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
27 Ekim 2008       Mesaj #35
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
O zamanlar aranızda ben de yoktum keşke olsaymışım... Ancak birkaç yıl sonrada burda olacağım için o zaman farklı olur artık herkes tanışmış kaynaşmış ben aranızda yabancı gibi hissediyorum da bırakıp da gidemiyorum kenardan kenardan sokulmaya çalışıyorum aranıza Msn Happy

Sn.Neutralizer ve Thinkerbell başarınızı gerçekten kutluyorum...Msn Rose
CelestialBody - avatarı
CelestialBody
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #36
CelestialBody - avatarı
Ziyaretçi
Gerçekten bağımlılık yapıyormuş bu forum. Benim gibi tepkili olup direnen ve arkadaş hatırına gelenleri bile. emeği geçenlere teşekkürler .Nice nice yıllara MSXLABS !
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
4 Şubat 2009       Mesaj #37
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
v2 Daha Guselmiş ya . eskisi Bole Çocuk su Nasıl DerLer COk oynak Bıshymı$..Dile kolay 5 Sene
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #38
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
CelestialBody adlı kullanıcıdan alıntı

Gerçekten bağımlılık yapıyormuş bu forum. Benim gibi tepkili olup direnen ve arkadaş hatırına gelenleri bile. emeği geçenlere teşekkürler .Nice nice yıllara MSXLABS !

Arkadaş hatırı, benim o arkadaş Msn Happy
Bu forum gerçekten bağımlılık yapıyor, ben de 2005 ya da 2006 da üye olup yararlanmıştım, ama silinmiştir sanırım o üyeliğim, şu anda ise kendi evim gibi rahat hissettiğim, her paylaşımı yaptığım ve yararlandığım bir yer oldu Msn Happy
Öncesi de güzelmiş , şimdi de güzel, daha da güzel olacak Msn Happy
T_walkeR - avatarı
T_walkeR
Ziyaretçi
28 Haziran 2009       Mesaj #39
T_walkeR - avatarı
Ziyaretçi
Eski Hali'de kötü değilmis ....ama şimdi ki, daha guzel Tabi zaman geciyor her sey iyiliye dogru gidiyor...MsX'da onlarla....
Inşallah tüm MsX Ailesi Beraber bu yolu devam eder....
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
29 Haziran 2009       Mesaj #40
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
CelestialBody adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaş hatırı, benim o arkadaş Msn Happy
Bu forum gerçekten bağımlılık yapıyor, ben de 2005 ya da 2006 da üye olup yararlanmıştım, ama silinmiştir sanırım o üyeliğim, şu anda ise kendi evim gibi rahat hissettiğim, her paylaşımı yaptığım ve yararlandığım bir yer oldu Msn Happy
Öncesi de güzelmiş , şimdi de güzel, daha da güzel olacak Msn Happy

Forumumuz Bolcana Kafein içirir Msn Cool