Arama

Forumu Nasıl Kullanırım? (Resim, Müzik, Video, Animasyon Ekleme) - Sayfa 2

Güncelleme: 27 Şubat 2016 Gösterim: 117.580 Cevap: 150
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Mart 2006       Mesaj #11
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
kafeyelmer adlı kullanıcıdan alıntı

profilime imza olarak resim eklemek istiyorum nasıl yapabilirim hareketli yada hareketsiz iki türlüde ekleyemiyorum yardım lütfennnnnnnn

Bu tür sorular için lütfen ilgili forum konusunu kullanın:
Forumu Nasıl Kullanırım? (Resim, Müzik, Video, Animasyon Ekleme)
Sponsorlu Bağlantılar

Üst tarafta bulunan Hızlı Bağlantılar'a ardından İmza Düzenle'ye tıklayarak imza düzenleme ekranına gidebilirsiniz. (Kullanıcı KP altından da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.)

İmzalarda kullanılabilecek resimlerle ilgili bazı kısıtlamalar var, kısıtlamaları geçerseniz uyarı mesajına göre gerekli düzenlemeyi yaparsınız.
Foruma Nasıl Resim Eklenir?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2006       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ELa_GözLüM adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
ELa_GözLüM adlı kullanıcıdan alıntı

Slm hayirli geceler tskler hsbdum oncelikle efem ama sizin bu forum benim oldugum forumalrdan cok farkli buldum bazi seyleri ben burd ayapmiyourm mesala flahs eklemek istedim flahs btonu bulmadim birde ben deyisik sesli resimli siirler yapiyorum baska forumda onlardan eklemek isterdim buraya ama sizde mediya playr da yok gordugum kadari ilee bana flahs konusunda ayrdimci olursaniz sevinirim tskler saygilar efem

Günaydın,
Sponsorlu Bağlantılar
Size vereceğim bağlantıda eklemek istediğiniz eklerle ilgili tüm kodları bulabilirsiniz.
Tekrar hoş geldiniz.

Saygılarımla

https://www.msxlabs.org/forum/misc.php?do=bbcode

slm ozur ama bu verdiginiz linkdende birsey anlamadim efem yeni konu actigimda ki ordaki utste olan btonlarda olmasi yazim flahs diye resim kutusu var ama ne mediya playr nede onu gorebildim bu site cok farkli vede bunlari iyicene ogrenmek isterim yardimci olursaniz sevinirim bu linklere baktigim halde cozemedim
saygilar iyi aksamlar size

Foruma eklemeyi istediğiniz video, flash ekler için kod listesinde verilmiş şu özelliklerden faydalanabilirsiniz:
Flash için:
[*flash=dosyaadi]width=200 height=100[/flash]
Video için:
[*embed]http://dosyaadi[/embed]
MP3, vb. için:
[*audio]http://http://dosyaadi[/audio]
Bilgi: Msn Star İşareti bulunmamalıdır.

Alıntı
Suris adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba..
Biliyorum başınızı çok ağrıtıyorum ama bir ricam var sizden.

Ben mangayı güncellerken önceki açtığım konuyu değiştir/sil butonundan yapıyorum diğer sitelerde.Böylece manga daha derli toplu duruyor. Mangayı takip edenlere de kolaylık oluyor.Ama bu forumda sanırım değiştir/sil butonu yok.

Buna bir çözüm getiremez miyiz?

Mesaj geçildikten sonraki ilk 15 dakika için Düzenle/Sil özellikleri açıktır.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2006       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Konu açarken forumun şu özelliğinden faydalanılması sanırım mevcut konu olup olmadığı hakkında yardımcı olacaktır, zira bazen yapılan aratmalar neticeyi vermeyebiliyor.
Önce açmak istediğiniz konunun forumuna gidin.
Örnek:
Türkiye'den / Satırlarla Türkiye / Türkiye'nin İlleri

Ad:  konu1.PNG
Gösterim: 1248
Boyut:  45.8 KB

Konu yazan yere tıklarsak, forum içerisindeki tüm konular alfabetik olarak sıralanacaktır. Alttaki resimde görüldüğü gibi:

Ad:  konu2.PNG
Gösterim: 1548
Boyut:  44.1 KB
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Ocak 2007       Mesaj #14
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Youtube'dan foruma video eklemek artık çok daha kolay.

[*youtube]kod[*/youtube]

*Yıldızları eklemeyin.

Kod bölümüne, video'yu izlediğiniz sayfadaki adres satırının sonunda bulunan v='den sonraki kodu girmeniz yeterlidir.

Örneğin:
youtube Snap1

youtube koduyla eklenmiş örnek video:

Flash koduyla eklenen youtube videoları da çalışmaya devam edecektirler.
bLueyeSsS - avatarı
bLueyeSsS
Ziyaretçi
6 Ocak 2007       Mesaj #15
bLueyeSsS - avatarı
Ziyaretçi
SeLam AkradaşLar ßen Aranıza Yeni KatıLdım Ben Kendime ÖzeL Bi İmza NasıL HazırLayabiLirim Şimdiden YardımLarınız İçin Teşekkür Ederi..*
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2007       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bLueyeSsS adlı kullanıcıdan alıntı

SeLam AkradaşLar ßen Aranıza Yeni KatıLdım Ben Kendime ÖzeL Bi İmza NasıL HazırLayabiLirim Şimdiden YardımLarınız İçin Teşekkür Ederi..*

https://www.msxlabs.org/forum/flash-video-dunyasi/4545-flash-imza-istekleri.html

Bu konu altında istekte bulunabilirsiniz.Msn Happy
Th3Judge - avatarı
Th3Judge
Ziyaretçi
1 Mart 2007       Mesaj #17
Th3Judge - avatarı
Ziyaretçi
İyi olmuş teşekkürler ama Sayfa kaynağına girip linki ordan bulmaya ne gerek var Msn Happy.Imageshack.us zaten veriyorya linki..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Mart 2007       Mesaj #18
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Th3Judge adlı kullanıcıdan alıntı

İyi olmuş teşekkürler ama Sayfa kaynağına girip linki ordan bulmaya ne gerek var Msn Happy.Imageshack.us zaten veriyorya linki..

Imageshack dışında bulunan flash animasyonlarının link'ini alabilmek için gerekli olan işlem anlatılmıştır.
YamanYurek - avatarı
YamanYurek
Ziyaretçi
3 Nisan 2007       Mesaj #19
YamanYurek - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar.sormak istediğim sitede bir konu açtım.((Her Pc için Gerekli Programlar)) adı altında.fakat şunu farkettim açtığım konuyu yönetemiyorum.istemediğim mesajları silemiyorum.sonuçta açtığım konuyu birazda kendime göre yapmak istiyorum.düzenli olmasını programların kendi tarzıma göre yapmak istemiştim.
öğrenmek istediğim açtığım konuyu düzenleyemiyorum.mesaj silemiyorum.bunlar varmıdır sitemizde ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2007       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
akbulut123 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar.sormak istediğim sitede bir konu açtım.((Her Pc için Gerekli Programlar)) adı altında.fakat şunu farkettim açtığım konuyu yönetemiyorum.istemediğim mesajları silemiyorum.sonuçta açtığım konuyu birazda kendime göre yapmak istiyorum.düzenli olmasını programların kendi tarzıma göre yapmak istemiştim.
öğrenmek istediğim açtığım konuyu düzenleyemiyorum.mesaj silemiyorum.bunlar varmıdır sitemizde ??

Foruma geçilen her mesaj için düzenleme süresi mesaj geçildikten sonraki ilk 30 dakikadır. Konu/mesaj düzenleme ve silme yetkisi sürekliliği sadece yetkililer için söz konusudur.

Saygılarımla