Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 529

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 748.628 Cevap: 5.357
Heulwen - avatarı
Heulwen
VIP VIP Üye
27 Mart 2016       Mesaj #5281
Heulwen - avatarı
VIP VIP Üye
Burası eskiden "Türkiye'nin En Büyük Messenger Forumu" idi. İnternette hangi dalda, hangi konu hakkında araştırma yaparsam yapayım ilk sırada MsXLabs kaynaklı bir safya çıkıyordu. Merak ettim, üye oldum. 1 sene giremedim sonra foruma, döndüğümde üyeliğim silinmişti sanırım. Yeni hesap açtım sonra, gördüğünüz gibi hala buradayım.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
VooDooDaDY13 - avatarı
VooDooDaDY13
Ziyaretçi
30 Mart 2016       Mesaj #5282
VooDooDaDY13 - avatarı
Ziyaretçi
Aslında bu site ile 2007 senesinde tanışmıştım tabii uzun bir süre girmediğim için üyeliğim silinmiş sitenin eski teması daha güzel ve daha kolaydı üstelik çok sıcak kanlı insanlar vardı tabii şimdi ki insanları tanımıyorum umarım yavaş yavaş tekrar ısınırım siteye
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
bilgilikiz - avatarı
bilgilikiz
Kayıtlı Üye
30 Mart 2016       Mesaj #5283
bilgilikiz - avatarı
Kayıtlı Üye
ödevim vardı... Gezinirken bu siteyi gördüm çok harikaydıMsn HappyMsn Happy o yüzden üye olmak istedim....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
mhmmrtg - avatarı
mhmmrtg
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016       Mesaj #5284
mhmmrtg - avatarı
Kayıtlı Üye
merhaba,aradığım her bilgiyi bulabileceğim ender ve güzel sitelerden birisi,emeği geçen herkeze,sevgiler-saygılar,
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
mavişş - avatarı
mavişş
Ziyaretçi
4 Nisan 2016       Mesaj #5285
mavişş - avatarı
Ziyaretçi
iyi geceleerMsn GrinMsn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Hunlu - avatarı
Hunlu
Ziyaretçi
19 Nisan 2016       Mesaj #5286
Hunlu - avatarı
Ziyaretçi
Adım Fatih. Siteyi çok uzun zamandır biliyorum fakat anca şimdi üye oldum. Eski msn zamanlarından beri biliyorum msxlabs'ı. Googlede ne zaman bir problem aratsam indexlerin en başında cevabını çoktan vermiş oluyordu msxlabs. Hep soru cevap olarak değerlendirdim bu forumu ve pek vakit geçirecek bir yer olarak düşünmedim. Eski tatlı forumlar kapanınca veya tadı kaçınca forumda vakit geçirme alışkanlığımı kaybettim. Şimdi o güzel alışkanlığı tekrar kazanabilmek için güzel bir forum arıyordum ve baktığımda msxlabsı çok gelişmiş, teması çok hoş, ve sıcak insanların olduğu bir yer olarak gördüm. Üye olup aranıza katılmaya karar verdim. Umarım hoş gelirim Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
enderkubat88 - avatarı
enderkubat88
Ziyaretçi
18 Haziran 2016       Mesaj #5287
enderkubat88 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba tasarım olarak çok sevdim sitenizi, aradığım birçok içeriği forumunuzda buldum. Forumunuzda dedim ancak ben de üye olduğuma göre forumumuz diyebilirim sanırım. Sitenizi başka bir siteye verilen link üzerinden ki bu alexa da gözüktüğü için buldum. Yani sitenizden verilen linkler bile bulunmayı sağlıyormuş bunu da öğrenmiş oldum.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Nick_elodeon - avatarı
Nick_elodeon
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016       Mesaj #5288
Nick_elodeon - avatarı
Kayıtlı Üye
Araştırmalar yaparken bu site bana çok ama çok yardımcı olduğu için üye oldum Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 4 üye beğendi.
beyaz_kanat - avatarı
beyaz_kanat
Ziyaretçi
6 Ağustos 2016       Mesaj #5289
beyaz_kanat - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Msn Happy ben 20 yaşindayim.şuan mühendislik okuyorum.Araştirmayi cok severim...ve bende bilim ile ilgili bir yazı okuyup, diğer konulari bakınca dediğim şu oldu 'İşte sorularimin cevaplari bulabileceğim güpgüzel site'
Ve normal olarak dakikasina üye oldum.Umarim uzun süre bu sitede olurum.umut ediyorumki daha cok ögrenecegim bilgileri buradan öğrenecegim
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Ussal - avatarı
Ussal
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2016       Mesaj #5290
Ussal - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
kompetankedi adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,

MsXLabs® - Mavi Karanlık®´a hoş geldiniz!

Sitemize kayıt olmak için ayırdığınız zamandan dolayı teşekkür ederiz. Umarız bizimle birlikte olduğunuz zamanlarda iyi vakit geçirebilirsiniz.
Kendinizi kısaca tanıtıp, sitemizi nasıl bulduğunuzu belirtirseniz, bu bizi çok mutlu eder.
Etrafta sizi sıkça görebilmek dileğiyle..

Saygılar,

MsXLabs® - Mavi Karanlık® Ekibi

Bu foruma daha önce rastladığımı hatırlamıyorum. Ancak forum gerçekten kaliteli. Ayrıca yöneticiler çok ilgileniyor ki diğer forumlara göre çok daha ekstra özellik gördüm. Tasarım konusunda fazla sade Msn Happy Yani biraz renk ayrımı olmalı diye düşünüyorum. Web Programlama üzerine yoğunlaşıyorum. Ve domaini pek akılda kalmayan bu forum ailesine takılmayı düşünüyorum Msn Happy Cümleten Selamun Aleyküm. Ayrıca Cumamız mübarek olsun...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.