Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 227

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 751.699 Cevap: 5.357
harlemce - avatarı
harlemce
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #2261
harlemce - avatarı
Ziyaretçi
MsXLabs'la MSN ıcın farqLı degısıqLıkLer ararqen ßırden qarsıma cıqtı dıqqatımı ceqtı ßende uye oLdum
Sponsorlu Bağlantılar
Mikropçuk_11 - avatarı
Mikropçuk_11
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #2262
Mikropçuk_11 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Millet,
ben aranıza yeni katıldım Sedef 21 adlı kullanıcının tavsiyesi üzerine güzel bi siteye benziyor,herkese slmlar... Wave
Sponsorlu Bağlantılar

goksu18 - avatarı
goksu18
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #2263
goksu18 - avatarı
Ziyaretçi
ben bu siteye google da farklı göz kırpmaları ararken buldum ve girdim üye oldum forma chate girdikten sonra zevkli bi ortam olduğunu düşündüğüm için devamlı girmeye karar verdim...
Knowing - avatarı
Knowing
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #2264
Knowing - avatarı
Ziyaretçi
MslaBs ı bana tavsiye eden olmadı google de arama yapıyordum ve ilgimi cekti bu site
gercektende ilginenenler her kim iseler organizasyonu pek bir güzel ayarlamıslar
içimden gecenleri daha sonra söylemek istiyorum cünkü bunların hepsini yazamıyorum ama taksit taksit dile getirecegim esenliklerle.........
erhan1907 - avatarı
erhan1907
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2007       Mesaj #2265
erhan1907 - avatarı
Kayıtlı Üye
slm ben erhan bugün bu siteyi buldum internette site çok güzel başarılarılar dilerim
asikshakespear - avatarı
asikshakespear
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #2266
asikshakespear - avatarı
Ziyaretçi
işin aslı yeni değilim , hehehe uzun süre girmiyordum . herşeyi unutmuşum , hep beğendiğim sanırım sık kullanılanlardan eksik olmayacak . yalnız bir eleştirim olacak; çok karmaşık yapısı var sitenin , en iyi program bir çocuğun bile rahatlıkla kullanabileceği basitlikte, hızlı ve yormayan olmalı . yine de her zaman takdir ediyorum bu siteyi teşekkür ederim .
Mah0Li - avatarı
Mah0Li
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #2267
Mah0Li - avatarı
Ziyaretçi
séLam arkadasLar ßen Mah0Li yani MahMuT ßursa dan site de yeniyim Msn Happychokta arkadas canLısıyımdır Msn Embarrassed Msn Happy
captain korma - avatarı
captain korma
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #2268
captain korma - avatarı
Ziyaretçi
marquis de sade ile ilgili bir şey ararken buldum.sitenin amacını çokta anlamadım açıkçası.mesela neden özel msj atamıyoruz veya okuyamıyoruz.sanırım biraz daha kurcalarsam çözücem
gece_isigi - avatarı
gece_isigi
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #2269
gece_isigi - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben gece_isigi sitenizi bi arkadasimin tavsiyesi ile buldum daha yeniyim ancak 1o dakika olmustur üye oldugum fakat güzel bir siteye benziyor emekleriniz icin cok tesekkürler
keskinbey - avatarı
keskinbey
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #2270
keskinbey - avatarı
Ziyaretçi
Selam. Bu siteyi SS2 hakkında bilgi ararken buldum. Sanırım iyi bir site. Herkese saygılar..