Arama

İyi Haber: MSXLABS.COM Erişim Yasağı Kalktı! - Sayfa 3

Güncelleme: 11 Temmuz 2007 Gösterim: 17.511 Cevap: 52
netturka - avatarı
netturka
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #21
netturka - avatarı
Ziyaretçi
Sorun Telekomun yargısızca insafında.Haksızlık varsa telif hakkı çigneniyorsa uyarı yapılmalı uyarı gözardı edilmişse,Site kiminse para cezası verilmeli ,Para cezası ödenmiş veya ödenmemiş ise ve telif hakkı çigneniyorsa bu kapatma yaptırımları uygulanmalı.Benim sitem var ve telif hakları konusunda bilgim yoksa Hemen kapatılacakmı adalet var kanun var.Kınıyorum yargıyı bu kararından dolayı..
Sponsorlu Bağlantılar
ambassador - avatarı
ambassador
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #22
ambassador - avatarı
Ziyaretçi
bütün msxlabs ailesine geçmiş olsun yenibirgün yenibirhayat demektir yeni hayatınızda herkeze başarılar
Sponsorlu Bağlantılar
the_lily - avatarı
the_lily
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #23
the_lily - avatarı
Ziyaretçi
sitemizin ayrı bir potansiyeli olduğunu artık herkes öğrenmeli.... ve bir daha böle bir haksızlıkla karşılaşmayız umarım... herkese hayırlı olsun... ve gayret ve çabalarından dolayı neutralizer' e bu başarısından dolayı siz değerlli arkadaşlarım ve kendi adıma tşk ederim...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #24
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Hayırlı olsun Msn Happy
osmangazi - avatarı
osmangazi
Ziyaretçi
27 Haziran 2006       Mesaj #25
osmangazi - avatarı
Ziyaretçi
bende katılıyorum arkadaşa
Alıntı
VolkAntalya adlı kullanıcıdan alıntı

TurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiye:tu rkiye:TurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiye:turki ye:TurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiye
Süper!!!
Herkes Hakkını Aramalı!!!
Sitemizin Bu Haksız Kapatılmasını PROTESTO EDİYORUM!!!
TurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiye:tu rkiye:TurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiye:turki ye:TurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiye

erensude - avatarı
erensude
Ziyaretçi
28 Haziran 2006       Mesaj #26
erensude - avatarı
Ziyaretçi
Tekrar birlikte olmak çok güzel...
candost44 - avatarı
candost44
Ziyaretçi
29 Haziran 2006       Mesaj #27
candost44 - avatarı
Ziyaretçi
bunlar laga luga ben telekom dns lerini bırakalı 3 ay oldu... kurucaksın dns programı keyfine bakıcaksın... özgürlük mutluluktur
onursener35 - avatarı
onursener35
Ziyaretçi
29 Haziran 2006       Mesaj #28
onursener35 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bu yasagı kınıyorum kımse uyarmadan hıc bır seyı kapatmaya yetkılı degıldır tesekkurler
FReeDoM__ - avatarı
FReeDoM__
Ziyaretçi
30 Haziran 2006       Mesaj #29
FReeDoM__ - avatarı
Ziyaretçi
ben bugun girdim msxlabs.com a karşıma çıkan yazı şu olsu.. sizide haberdar edeyim dedim.. BU SİTEYE ERİŞİM MAHKEME KARARI İLE ENGELLENMİŞTİR::
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
30 Haziran 2006       Mesaj #30
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
FReeDoM__ adlı kullanıcıdan alıntı

ben bugun girdim msxlabs.com a karşıma çıkan yazı şu olsu.. sizide haberdar edeyim dedim.. BU SİTEYE ERİŞİM MAHKEME KARARI İLE ENGELLENMİŞTİR::

Lütfen internet servis sağlayıcınızı belirtin... (superonline, e-kolay, mynet, turktelekom vs...)
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.