Arama

Posta Kutusu - Sayfa 3

Güncelleme: 10 Nisan 2014 Gösterim: 25.727 Cevap: 29
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2008       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Talepleriniz yerine getirildi. Ancak talepleriniz için ayrı konu açmak yerine Posta Kutusu konusu altında dile getirirseniz sevinirim.
Genel tavrımız her öykü/şiir için ayrı konu oluşturulmamasıdır. Bunun yerine önerimiz üyelerin günlüklerini kullanmalarıdır: Günlükler - MsXLabs
Sponsorlu Bağlantılar

* Mesajınız konu altına taşınmıştır: Posta Kutusu
ozanyazar - avatarı
ozanyazar
Ziyaretçi
6 Mayıs 2008       Mesaj #22
ozanyazar - avatarı
Ziyaretçi
Tamam, ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla
Sponsorlu Bağlantılar

yalnız "Ah ve rengi" (cinaslı şiir) denememi niye sildiniz. Arama ile ben mi bulamadım acaba,
yoksa beğenmediğiniz için mi sildiniz?
Son düzenleyen ozanyazar; 6 Mayıs 2008 10:36 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2008       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ozanyazar adlı kullanıcıdan alıntı

Tamam, ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla

yalnız "Ah ve rengi" (cinaslı şiir) denememi niye sildiniz. Arama ile ben mi bulamadım acaba,
yoksa beğenmediğiniz için mi sildiniz?

Buyrun: Sizin Şiirleriniz
Tekrar hatırlatmak isterim; kendinize ait çalışmalarınız için günlüğünüzü kullanınız.
Raporladığınız mesajlardaysa yazılar altına forumda kullandığınız isim aktif link olarak eklenmiştir.

Saygılarımla
taz_maniac - avatarı
taz_maniac
Ziyaretçi
8 Ağustos 2008       Mesaj #24
taz_maniac - avatarı
Ziyaretçi
Froumlarda yorumlarda sorularda cvplarda Misafir nickli bir üye görüyorum ama sadece adaşlar,DNA ları farklı . bu ne demektir sebebi ne dir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2008       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
taz_maniac adlı kullanıcıdan alıntı

Froumlarda yorumlarda sorularda cvplarda Misafir nickli bir üye görüyorum ama sadece adaşlar,DNA ları farklı . bu ne demektir sebebi ne dir?

Misafir adı, çeşitli nedenlerle (üye talebi, 6 ay ve üzeri sitede online olmama durumu, vb.) kaldırılmış üye hesaplarını tanımlar.
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
8 Ağustos 2008       Mesaj #26
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Sayın ThinkerBeLL,sitenin alt kısmında"şu kadar üye,bu kadar misafir,bu kadar örümcek"gibi istatistikler oluyor.Örümcek ne anlama geliyor acaba?

Ayrıca VIP üye olduğumuz zaman bilgilendirilmek için bazı yetkilerimiz listelenmişti.Birinde şöyle yazıyordu;"VIP üyeler, 'me' komutunu kullanabilirler." yazıyordu...Ne demek oluyor 'me 'komutu ne işe yarar...?
Son düzenleyen MeLL; 8 Ağustos 2008 16:29 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
omercanakgun - avatarı
omercanakgun
Ziyaretçi
25 Ağustos 2009       Mesaj #27
omercanakgun - avatarı
Ziyaretçi
WEB TASARIMCI ARANIYOR

İYİ DERECEDE FLASH KULLANABİLEN...

ADRES:YENİ BURSA YOLU ÜZERİ KULLAR MEVKİİ AKSOY ALÜMİNYUM YANI İZMİT-KOCAELİ

Son düzenleyen ahmed; 25 Ağustos 2009 19:49
sihirbazgokhan - avatarı
sihirbazgokhan
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #28
sihirbazgokhan - avatarı
Ziyaretçi
elinde satılık dragon figürü olan arkadaşlar varsa alablirim benimle xxx adresinden görselleri yollayarak kontak kurablirler
Son düzenleyen UnknowN; 23 Aralık 2009 22:43 Sebep: Msn Adresi silindi!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
trabzon of ta organik beyaz çay üretiyorum.yeni sezon ilk mahsül hazırlanmaktadır.isteyen arkadaşlara çok uygun fiyata gönderiyorum.
ithal olanlardan çok daha kaliteli.yaşar aycin (05353524120)yasaraycin@mynet.com
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Nisan 2014       Mesaj #30
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
delübio adlı kullanıcıdan alıntı

jeoloji ve byoloji arasındaki ilşki nedir ne değildir????lütfen birileri bana yardımcı olabilirmii kaynak bulmakta zorlanıyorum ve bu ödev içn bir hafta sürem kaldı...yumurta kapıya dayandınlıcanızz...yaff hele bi yardım ediverinnnnMsn Happy

Jeoloji Biyoloji