Arama

Windows Live Messenger 2011 - Sayfa 11

Güncelleme: 13 Temmuz 2012 Gösterim: 221.721 Cevap: 319
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
21 Ekim 2010       Mesaj #101
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
ekranalntsw

Sponsorlu Bağlantılar

Messenger Plus, bir ara sürümü yayınlandı! Live 4.9. Bu sürüm kısmen WLM 2011 ile uyumludur.

https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/6531-windows-live-messenger-plus-live-final.html#post141828

HaCeTTePeLi - avatarı
HaCeTTePeLi
Ziyaretçi
21 Ekim 2010       Mesaj #102
HaCeTTePeLi - avatarı
Ziyaretçi
Çoklu oturum açma gibi bir şansımız var mı? Bu konuda bilgisi olanlar beni de aydınlatırsa sevinirim. İyi akşamlar herkese.
Sponsorlu Bağlantılar
ataman55 - avatarı
ataman55
Ziyaretçi
21 Ekim 2010       Mesaj #103
ataman55 - avatarı
Ziyaretçi
çoklu oturum patch ile mümkün ama plus sürümünü çalıştıramadım 2011 ile...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Ekim 2010       Mesaj #104
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ataman55 adlı kullanıcıdan alıntı

çoklu oturum patch ile mümkün ama plus sürümünü çalıştıramadım 2011 ile...

Messenger Plus! Live'ın WLM 2011 ile kısmen uyumlu son sürümünü 4.90 yükledikten sonra özelliklerinden yararlanmak için kişi listesi menü çubuğunda Plus! menüsünde "Yazılım Yüklenmedi..." öğesine tıklayıp "Güvenli kipi kapat" seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

plusyklenmedi

Messenger Plus! Live'ın bu sürümünün birçok özelliği WLM 2011 ile çalışmıyor. Çalışan ve çalışmayan özelliklerin bir listesini Plus 4.9 on WLM 2011. Which features work and which ones don't adresinde İngilizce okuyabilirsiniz. Temel olarak konuşmaya dair özellikler (sohbet günlükleme, ifade sesleri vs.) çalışmıyor. Ancak bu sürümü yükleyerek, Aralık'ın başında WLM 2011 ile tam uyumlu olarak yayımlanacak Messenger Plus! Live 5 sürümünün çıktığına dair güncelleme bildirisini otomatik alma şansınız olacak.
Son düzenleyen ahmetgns; 26 Ekim 2010 07:56
kkkarakurttt - avatarı
kkkarakurttt
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #105
kkkarakurttt - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benimde bir sorunum var.msn normal açılıyor çalışıyor.problem yok ama durumumu değiştirebileceğim menü açılmıyor.yani ismimize tıkladığımızda ayarlar ve durumlareın açıldığı menü açılmıyor.ne yaptıysam çözemedim varmı yardımcı olabilcek biri?

bu hata ilk yüklediğimde olmuyor.herşey süperr çalışıyor.pc yi yeniden başlatıp açtığımda oluyor.defalarca kaldırıp kurdum tamamen.format atıp tekrar denedm hatta yine düzelmedi..
by_carizma - avatarı
by_carizma
Ziyaretçi
24 Ekim 2010       Mesaj #106
by_carizma - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar acayip dandik bu iş hiç beğenmedim aklı olan varsa şimdilik yüklemesin derim..

ben 2011 yükledim + facebook ile bütünleştirdim ama ben eskisi gibi sadece msn kişi listesinin görüntülenmesini facebookdaki kişilerinde beni çevrimdışı olmasını istiyorum ama ayarlayamadım bi türlü yani kısaca sadece ve sadece msn kişi listem açık kalsın msn de nasıl yapabilirim?

Birde benim hesabım @gmail.com ben şimdi görüntü ismimi nasıl değiştireceğim? hadi @hotmail.com olsak siteye bağlanıp değiştirirz ama ben nasıl değiştireceğim şimdi? Msn Sad
fault - avatarı
fault
Ziyaretçi
24 Ekim 2010       Mesaj #107
fault - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
messenger 2011 de engelli listesi bölümünü bulamıyorum,

eskisi gibi bir liste yok mu ya da ben mi bulamıyorum? yardımcı olursanız sevinirim...
oziiiii - avatarı
oziiiii
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #108
oziiiii - avatarı
Ziyaretçi
wlm 11 kullanıyorum ama caldıgım parcayı kişilerime gösteremiyorum hehrangi bir secenek yok böyle birde bu msn le uyumlu plus varmıdır tşk..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
25 Ekim 2010       Mesaj #109
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
oziiiii adlı kullanıcıdan alıntı

wlm 11 kullanıyorum ama caldıgım parcayı kişilerime gösteremiyorum hehrangi bir secenek yok böyle birde bu msn le uyumlu plus varmıdır tşk..

Windows Live Messenger > Araçlar > Seçenekler > Kişisel > Dinlediğim müzikle ilgili bilgi göster.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
25 Ekim 2010       Mesaj #110
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
kkkarakurttt adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benimde bir sorunum var.msn normal açılıyor çalışıyor.problem yok ama durumumu değiştirebileceğim menü açılmıyor.yani ismimize tıkladığımızda ayarlar ve durumlareın açıldığı menü açılmıyor.ne yaptıysam çözemedim varmı yardımcı olabilcek biri?

bu hata ilk yüklediğimde olmuyor.herşey süperr çalışıyor.pc yi yeniden başlatıp açtığımda oluyor.defalarca kaldırıp kurdum tamamen.format atıp tekrar denedm hatta yine düzelmedi..

Kullandığınız Windows Teması ya da güvenlik programınızla ilgili bir sorun olabilir. Windows'u Ağ desteği ile Güvenli Kip'te açıp bir de o şekilde deneyin. Yüklü bir programdan ya da windows temasından kaynaklı bir soruna benziyor.

Alıntı
by_carizma adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar acayip dandik bu iş hiç beğenmedim aklı olan varsa şimdilik yüklemesin derim..

ben 2011 yükledim + facebook ile bütünleştirdim ama ben eskisi gibi sadece msn kişi listesinin görüntülenmesini facebookdaki kişilerinde beni çevrimdışı olmasını istiyorum ama ayarlayamadım bi türlü yani kısaca sadece ve sadece msn kişi listem açık kalsın msn de nasıl yapabilirim?

Birde benim hesabım @gmail.com ben şimdi görüntü ismimi nasıl değiştireceğim? hadi @hotmail.com olsak siteye bağlanıp değiştirirz ama ben nasıl değiştireceğim şimdi? Msn Sad

Windows Live Messenger ana ekranının sağ alt köşesindeki Facebook sembolüne tıklayıp Facebook bütünleşmesini iptal edebilirsiniz. @gmail.com uzantılı email adresinizi Windows Live ID'ye dönüştürmek için şu konuyu inceleyin:
Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma

Alıntı
fault adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,
messenger 2011 de engelli listesi bölümünü bulamıyorum,

eskisi gibi bir liste yok mu ya da ben mi bulamıyorum? yardımcı olursanız sevinirim...

Eskisi gibi bir liste yeni sürümde mevcut değil. Gizlilik ayarlarını WLM > Araçlar > Seçenekler > Gizlilik > Ayarları Düzenle tuşuna tıkladığınızda açılan sayfada yapıyorsunuz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.