Arama

Windows Live Messenger 2011 - Sayfa 13

Güncelleme: 13 Temmuz 2012 Gösterim: 221.724 Cevap: 319
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Ekim 2010       Mesaj #121
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
crazysb adlı kullanıcıdan alıntı

Bakmış olduğum kişilerin hiçbirinde görünmüyordu... karşıdakinde aynı sürüm olan kişiyide denedim yine yok...

Şu iki konuda anlatılanları uygulamayı deneyin:
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/326030-windows-vista-ve-seven-icin-sifirdan-windows-live-messenger-kurulumu.html
Sponsorlu Bağlantılar
Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Tekil Mesaj - MsXLabs

Alıntı
ShankaFB adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar,
WLM 2011'de konuşma penceresine arkaplan resmi koyamıyormuyuz ??

WLM > Araçlar > "Temanızı değiştirin..." seçeneği, konuşma pencerelerini de kapsıyor.

Alıntı
CoKBiLMiS adlı kullanıcıdan alıntı

sitesinden indirmeyi denedim iniyor win32 hatası cıkıyor karşşıma bide burdaki rapid linkinden deniycem bakalım ne olcaq...

Bir hatırlatma; WLM 2011, Windows XP ile uyumlu değildir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2010       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yok olmuyor bir türlü.. Verdiğiniz 2 adresteki yazılanları teker teker denedim olmadı... Birde başkası bana kamera daveti gönderdiğinde bende "Video kartınızın sürücüsü görüntülü arama özelliğini desteklemiyor. Lütfen bunun yerine sesli aramayı deneyin." gibi bir mesaj veriyor... Ne alaka anlamadım... Bi sorun olsa ses ve görüntü kurulumunda kamerayı göstermezdi ama gösteriyor...
Sponsorlu Bağlantılar
martkedisi - avatarı
martkedisi
Ziyaretçi
27 Ekim 2010       Mesaj #123
martkedisi - avatarı
Ziyaretçi
Dün Windows güncelleştirmeleri sırasında istemeden WLM 2011'i de yükledim, pencere açmaya çalıştığımda donuyor, (Yanıt Vermiyor) uyarısını veriyordu, sildim. Bir önceki sürüme geri dönmeye çalıştım ama sürekli güncelleştirmemi söyledi en sonunda pes ettim, yüklemeye çalıştım ama sürekli yükleme sonunda hata vermeye başladı.

Problemi öğrenemedim ama normal indirdiğim 133 mb'lık kurulum %100'e geldikten sonra tekrar başa atıyor sonunda da hr:0x80040001 gibi bir hata veriyor, çözümlerine baktım fakat çok cevap yoktu.

En son güncelleştirmeleri yaptım ama hala aynı hatayı veriyor. Windows 7 64-bit kullanıyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2010       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu msni nasıl silebilirim.bilgisi olan varsa yardım edebilir mi lütfen.cidden çok kötü kullanışsız Msn Sad
azg21 - avatarı
azg21
Ziyaretçi
28 Ekim 2010       Mesaj #125
azg21 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bu Yeni Sürümde Kişiyi Nasıl Engelliyoruz Ben Öyle Bi Seçenek Göremedim. Yardımcı Olabilirmisiniz ???
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
28 Ekim 2010       Mesaj #126
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Yok olmuyor bir türlü.. Verdiğiniz 2 adresteki yazılanları teker teker denedim olmadı... Birde başkası bana kamera daveti gönderdiğinde bende "Video kartınızın sürücüsü görüntülü arama özelliğini desteklemiyor. Lütfen bunun yerine sesli aramayı deneyin." gibi bir mesaj veriyor... Ne alaka anlamadım... Bi sorun olsa ses ve görüntü kurulumunda kamerayı göstermezdi ama gösteriyor...

Ekran kartınızın en güncel sürücüsünü yüklemeyi deneyin.

Alıntı
martkedisi adlı kullanıcıdan alıntı

Dün Windows güncelleştirmeleri sırasında istemeden WLM 2011'i de yükledim, pencere açmaya çalıştığımda donuyor, (Yanıt Vermiyor) uyarısını veriyordu, sildim. Bir önceki sürüme geri dönmeye çalıştım ama sürekli güncelleştirmemi söyledi en sonunda pes ettim, yüklemeye çalıştım ama sürekli yükleme sonunda hata vermeye başladı.

Problemi öğrenemedim ama normal indirdiğim 133 mb'lık kurulum %100'e geldikten sonra tekrar başa atıyor sonunda da hr:0x80040001 gibi bir hata veriyor, çözümlerine baktım fakat çok cevap yoktu.

En son güncelleştirmeleri yaptım ama hala aynı hatayı veriyor. Windows 7 64-bit kullanıyorum.

Eski sürümler için şu konudaki bağlantıları inceleyin:

Alıntı

bu msni nasıl silebilirim.bilgisi olan varsa yardım edebilir mi lütfen.cidden çok kötü kullanışsız Msn Sad

Alıntı
azg21 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Bu Yeni Sürümde Kişiyi Nasıl Engelliyoruz Ben Öyle Bi Seçenek Göremedim. Yardımcı Olabilirmisiniz ???

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
28 Ekim 2010       Mesaj #127
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Ekran kartınızın en güncel sürücüsünü yüklemeyi deneyin.

Alıntı
martkedisi adlı kullanıcıdan alıntı

Eski sürümler için şu konudaki bağlantıları inceleyin:
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

WLM 2011'i ilk mesajda bulunan Rapidshare bağlantısını kullanarak indirebilirsiniz.

Alıntı

Program Ekle veya Kaldır'dan Windows Live Temel Parçalar'ı bulup Değiştir/Kaldır tuşuna tıklayarak kaldırabilirsiniz. İşe yaramazsa:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Alıntı
azg21 adlı kullanıcıdan alıntı

Kişi engelleme yerine "kişiye çevrimdışı görünme" seçeneği mevcut. Bu seçeneği kullanmanız gerekiyor.
esmaa - avatarı
esmaa
Ziyaretçi
28 Ekim 2010       Mesaj #128
esmaa - avatarı
Ziyaretçi
nickimi nasL değiştiricem ama :/
aliserdem - avatarı
aliserdem
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #129
aliserdem - avatarı
Ziyaretçi
aga yardım eder misin wldlog.dll bulunamadı diyor sonra bir dll hatası daha veriyor yaptıktan sonra kitaplığa eklenemedi vs. diyor
w_ashburn - avatarı
w_ashburn
Ziyaretçi
30 Ekim 2010       Mesaj #130
w_ashburn - avatarı
Ziyaretçi
Hala sorunu gideremedim aynı hatayı vermeye devam ediyor Aramanız bağlanamadı. Lütfen yeniden deneyin. (Hata: 0x8ac70013)
Başka çaresi yok mu bunun yada sadece benim mi başıma geldi bu ???