Arama

MsXLabs Yenilendi - Sayfa 2

Güncelleme: 20 Mayıs 2016 Gösterim: 34.622 Cevap: 47
PozitiF--PuĞraA - avatarı
PozitiF--PuĞraA
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2015       Mesaj #11
PozitiF--PuĞraA - avatarı
Kayıtlı Üye
Neu nun sitesinde 2006 dan beri bulunmakdan dolayı mutluyum, hep yeniliklere ve teknolojiye açık birisi.
Belki bu yüzdende bir çok sitenin kapanmasına rağmen halen ayakda.
Sponsorlu Bağlantılar
Bunda Neu nun emekleri kadar, ekip arkadaşlarınında başarısını göz ardı edemeyiz. Ve bir çok katılımcı üyeninde.
Ben sadece Neutralizere değil; her birine ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.
Başarılarınızında devamını dilerim...

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
TÜM RENKLER BELKİ GÜZELDİR, AMA EN GÜZELİ, ŞÜPHEDE OLDUĞUN DEĞİL, EMİN OLDUĞUNDUR!!
GüzelŞirine - avatarı
GüzelŞirine
Ziyaretçi
20 Nisan 2015       Mesaj #12
GüzelŞirine - avatarı
Ziyaretçi
Hayırlı uğurlu olsun
Sponsorlu Bağlantılar
Beyaz_nur - avatarı
Beyaz_nur
Ziyaretçi
20 Nisan 2015       Mesaj #13
Beyaz_nur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jumong adlı kullanıcıdan alıntı

İlk izlenimim olarak Mavi Karanlığın klasikleşmiş görünümünden taviz verilmesi hoşuma gitmedi bu görünüm diğer forum siteleri havası veriyor ayrıcalık vardı o gitmiş artıları eksileri vardır ama bunu zamanla görücez nasipse yinede hayırlısı olsun ....Msn Happy

tüm söyleyeceklerimi söylemiş, ekleyecek bir şeyim yok doğrusu.

ayrıcalığınız da bu tasarımda göstermenizi beklerim doğrusu, saygımla... Msn Happy
dark - avatarı
dark
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2015       Mesaj #14
dark - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

10. yaşına giren web sitemiz yeni bir görünüme kavuştu. Neredeyse tamamlanmak üzere olan yeni tasarımımız aktif hale getirildi. Akıllı telefonlarla ve tabletlerle de uyumlu olan yeni "duyarlı" tasarımımız, xda-developers'ın izniyle MsXLabs için uyarlandı. Yüzlerce saat süren HTML, CSS, JS ve PHP düzenlemeleri sonucunda MsXLabs büyük ölçüde geçerli HTML5 kodlamasına sahip oldu. Yenileme ve iyileştirme çalışmaları "Yeni MsXLabs" aktifken devam edecektir
Kısa bir süre içerisinde yetkili kadrosunda da güncelleme yapılacak ve site içeriği elden geçirilecektir. Görüş ve önerilerinizi bu konuda altında belirtebilirsiniz. Hayırlı olsun Msn Happy

Not: Yeniliklere ayak uydurmakta zorluk çeken üyelerimiz için eski arayüzümüz de ileri bir tarihte alternatif seçenek olarak sunulacaktır.

güzel olmuş ama adıyla uyumlu değil sadece mavi karanlık ama heryeri bembeyaz karanlık bir site olması daha iyi bence ama ginede güzel olmuş Msn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Nisan 2015       Mesaj #15
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Köklü değişikliklere alışmak zaman alır Msn Happy Site içeriğini zenginleştirirken daha esnek, daha hızlı ve daha uyumlu bir tasarıma ihtiyacımız vardı. Daha sonraki zamanlarda "Mavi Karanlık" bir tasarım seçeneği de eklenecek siteye. Şimdilik önceliğimiz içerik güncelemesi.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Tilkißey - avatarı
Tilkißey
Ziyaretçi
22 Nisan 2015       Mesaj #16
Tilkißey - avatarı
Ziyaretçi
Yıllardır ara ara girip gezindiğim bir siteydi MsXLabs. Bir kaç aydır uğramıyordum ama =)
Dün yatarken aklıma geldi, bugün bakayım dediğimde yanlış siteye girdiğimi sandım başta =)
Neutralizer ın duyurusu olmasa sitenin el değiştirdiğini düşünecektim. vB'nin flash ile harmanlanmış mavi karanlık sitesinden xda tasarımı bir siteye geçiş alışkanlıklar açısından hoş durmasa da belirli bir süre sonra gözler de fareler de alışacaktır duruma Msn Happy
Hatta öyle ki, mavi karanlık teması getirildiğinde geçmeyen kişi çok olacaktır Msn Happy
Yeni sürüm, yeni tasarım, yeni eklentiler, yeni bir yol Msn Happy
Başarılar MsXLabs
Baragyal - avatarı
Baragyal
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
22 Nisan 2015       Mesaj #17
Baragyal - avatarı
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
jumong'a katılıyorum.Sıradan olmuş,diğer forumlar gibi...Emeğe saygı için hayırlı olsun.Saygılar..
Korkma ! Bilesinki, Atın İyisine Doru Yiğidin İyisine Deli Derler.. ŞEYH EDEP ALİ....
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
22 Nisan 2015       Mesaj #18
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Baragyal adlı kullanıcıdan alıntı

jumong'a katılıyorum.Sıradan olmuş,diğer forumlar gibi...Emeğe saygı için hayırlı olsun.Saygılar..

Mavi Karanlık diğer sitelere kıyasla tasarım açısından tabi ki farklıydı ama sadece tasarımı dikkate alarak diğer sitelerle kıyaslamak haksızlık olur. Hele de "sıradan" kelimesini asla kabul etmiyorum. İçerik açısından, üyeler açısından, ciddiyet açısından benzer içerikli ve çizgisinden kesinlikle şaşmayan bir forum sitesi daha yok Msn Wink
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
sitemkar kıss - avatarı
sitemkar kıss
Ziyaretçi
22 Nisan 2015       Mesaj #19
sitemkar kıss - avatarı
Ziyaretçi
harika olmuş Smiley32 Adminimin aklında başka planlarıda vardır bence Smiley9
Sabırsızlıkla bekliyoruzz Msn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Nisan 2015       Mesaj #20
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu tasarım yenilenme sürecinin görsel altyapısını oluşturmak amacıyla "MsXLabs 2015" olarak tasarlandı. "Mavi Karanlık 2015" tasarımı ise bu altyapının "daha mavi", "daha karanlık" ve (belki) "daha sıradışı" sürümü olacak. Ancak şu an yenileme önceliği sitenin içeriğinde. Birincil öncelik sitemizin altyapısını oluşturan vBulletin 3 yazılımının yeni PHP sürümüne uyumlu hale getirilmesiydi. Daha sonra mobil uyumluluk üzerine çalışıldı. Chat sistemleri ve forum arayüzü mobil uyumlu olarak devreye sokuldu. Sitenin tüm kodlarının standartlara uygun olması sağlandı. Şu anki tasarımın da yenilenme süreci bitmiş değil, yenilenmeye devam ediyor. Forum genelindeki CSS3 ve jQuery uygulamaları da çeşitlendirilecek. Fakat dediğim gibi; forum kategorilerinin ve konularının düzenlenmesi işi belirli bir noktaya gelene kadar "Mavi Karanlık 2015" tasarımı bekleme sürecinde olacak. 10 yıl içerisinde çok şey değişti, artık ziyaretçi ağırlıklı bir web sitesiyiz. Bunu da göz önünde bulundurmak gerek...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.