Arama

MsXLabs nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Mayıs 2015 Gösterim: 11.176 Cevap: 11
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
1 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bu site nedir? Niçin kurulmuştur. Merak ettiğimiz bir konu bu? Kimler tarafından kurulmuştur. Kaç tane kurucusu vardır.
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
MsXLabs.org, ilk kez 2004 yılında msxlabs.com alan adı ile yayına başlamıştır. 2005 yılında mevcut altyapısına geçen web sitemiz, msxlabs ve mavikaranlik (com|net|org) alan adlarına sahiptir, yalnızca msxlabs.org alan adı üzerinden hizmek vermektedir. İlk yıllarından 2013 yılının başlarına kadar dönemin en popüler çevrimiçi iletişim hizmeti olan MSN Messenger (Windows Live Messenger) ağırlıklı olan sayfalarımız, zamanla bilim ve eğitim içerikli konulara yerini bırakmıştır. MsXLabs Forum, son kullanıcıların çeşitli web teknolojileri ile ilgili sorularını cevaplamak ve geniş kapsamlı bir Türkçe bilgi paylaşımı platformu oluşturmak amacıyla hareket eden bir topluluk web sitesidir.

Sponsorlu Bağlantılar
BAKINIZ MsXLabs Nedir?
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
23 Ocak 2009       Mesaj #2
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
aramalarda en çok karşema çıkan sitelerden biridir bu yüzden çok ilgimi çekiyor ne ararsam burada bulabiliyorum. galiba yakında üyeniz olurum
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
23 Ocak 2009       Mesaj #3
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

aramalarda en çok karşema çıkan sitelerden biridir bu yüzden çok ilgimi çekiyor ne ararsam burada bulabiliyorum. galiba yakında üyeniz olurum

Verdiğim linki incelerseniz bu konuda kafanızda birşeyler oluşacağını düşünüyorum: https://www.msxlabs.org/html/policies.html
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009       Mesaj #4
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
MsXLabs® Head Quarters
MsXLabs® Organization, namı diğer: Mavi Karanlık®

Site Hakkında
Kişisel bir web sitesi olarak 2005 yılında yayına girmiştir, hala bu şekilde devam etmektedir. Ticari amaç güdülerek hazırlanmış bir web sitesi değildir. Ancak zaman içinde gösterilen yoğun ilgiden dolayı barındırma masraflarının ödenebilmesi için bazı sayfalara sponsor bağlantılar yerleştirilmiştir. Özel istek üzerine reklam alınması da site sahibinin inisiyatifindedir. Tasarım ve teknik işlemler yalnızca site sahibi tarafından yapılmaktadır. Sitede üyelik sistemi vardır. Misafir ziyaretçiler siteden faydalanabiliyor olsalar da tüm içeriğe erişim için üye olmaları gerekmektedir (ücretsiz). Üyelerin, sitenin kullanıcı etkileşimli bölümlerinde (forum ve sohbet sistemleri) kendilerini ifade etme ve paylaşım yapma hakları bulunmaktadır. Bu noktada; genel seviyeyi, düzeni ve yasalara uyumluluğu muhafaza etmek adına yardımcılara ihtiyaç duyulduğundan, gönüllülerden oluşan bir yetkili site ekibi kurulmuştur. Site hakkında daha fazla bilgi edinmek için ekipten bir yetkiliye danışabilirsiniz: MsXLabs HQ Ekibi
MsXLabs® ve Mavi Karanlık® tescilli markalardır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
King_123 - avatarı
King_123
Ziyaretçi
12 Mayıs 2010       Mesaj #5
King_123 - avatarı
Ziyaretçi
Bana göre MsXLabs iyiki kurulmuş bence kuran çok iyi biri MsXLabs Mavi Karanlık diye yazıyor ama bence iyiki kuruldu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu site cevabını bulamadığımız ve bulmak istediğimiz soruları cevaplar. Bu yüzden yardımcı bir sitedir.
manyak1903 - avatarı
manyak1903
Ziyaretçi
18 Ocak 2012       Mesaj #7
manyak1903 - avatarı
Ziyaretçi
benim gibi herkes şunu merak ediyor heralde > Murat S. X-Rated Laboratories
bu arada x rated anlamı iyi birşey değil gibi Msn Happy

Yeni düzen;
x rated bir film sınıflandırma terimiymiş galiba
flora - avatarı
flora
Ziyaretçi
27 Şubat 2012       Mesaj #8
flora - avatarı
Ziyaretçi
Msxlabs seçmek sizlerin bilinçli bir birey olmanız için çok yararlıdır ve bunda etkisi çok büyüktür.Msxlabs hem zihinsel hem de sosyal bir vatandaş olmamızı sağlayacaktır.Haydi ne duruyorsunuz siz de hemen üye olun ve bilinçli bir birey olmak için ilk adımlarınızı atın Msn Happy
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
1 Temmuz 2012       Mesaj #9
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
MsXLabs = Murat S. X-Rated Laboratories
In science we trust.
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
1 Temmuz 2012       Mesaj #10