Arama

Crysis WarHead açamıyorum, neden olabilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Aralık 2012 Gösterim: 17.964 Cevap: 29
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen bendede bu şifreyiistio
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar şimdi yükledinz ya oyunu orjinal gibi açmayın crack yapın sonra bin32 ye girin zaten crack ordan yapılcak ordaki crysis yazan dan girin crack i full oyun dan bulabilrsinz orda anlayıolar zaten
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya gardaşlar ben oyunu yüklerken son 60 mb lık dosya kala cd dondu oyunyarım yüklendi oyun çalışıyo ama görüntü yok o son 60 mb lik dosyayı bi gönderin
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011       Mesaj #24
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya gardaşlar ben oyunu yüklerken son 60 mb lık dosya kala cd dondu oyunyarım yüklendi oyun çalışıyo ama görüntü yok o son 60 mb lik dosyayı bi gönderin

Son 60 mblık dosya diye bişey yoktur. Msn Happy Muhtemelen korsan oyun yüklemeye çalışıyorsunuz kopyalama hatası olabilir başka bir dvd temin edin. Söylediğiniz şekilde çözümü mümkün değil.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
admin oyunu yüklüyorum herşey bitiyo orda bir şifre istiyo o şifreyi bi söylesen
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012       Mesaj #26
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

admin oyunu yüklüyorum herşey bitiyo orda bir şifre istiyo o şifreyi bi söylesen

CD-Key, Serial ve Crack tarzı sözde paylaşımlar yapmıyorum forum kurallarınca yasaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
crack falan bitti yükledim oyunu oynaya basıom açılkmıo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben crysis warhead ı yukledım dll dosyası ıstedı ınternetten indir dim. oyunu acıyorum %100 e kadar cabuk daoluyo sonra bir tusa basın dıyo basıyorum hata weriyo lutfen yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler ben Crysis Warheadı daha önce bitirmiştim sonra sildim tekrar cdyi bir yerden buldum onunla yükledim şimdi ilk sabah gibi oyunda %80 de durdu sonra bilgisayarı açıp kapattım %100 oldu tuşa basın diyo bastım videoyu gösterdi oyuna girdim hata raporu veriyo hata raporu gönderme dedim bilgisayarı yeniden başlattım aynı şey sonra boşver dedim kapattım en son olarak şimdi saat 6 da oyunu açıyorum ki baktım oyun açılmıyor hata raporu gönder gönderme var gönderme diyorum son olarak bu sayafaya geldim ve yardımlarınızız bekliyorum
UnLoCKeD - avatarı
UnLoCKeD
Ziyaretçi
30 Aralık 2012       Mesaj #30
UnLoCKeD - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar. ben Crysis WARHEAD ı kurdum sonra oyunu açtım başlangıç videosunu izledim uçak düşüyo falan. sonra tam oyuna başliycam birden ekran açık turuncu bi renk oluyo. oyun donuyo kapanıyo yardım edin.