Arama

Facebook ve MSN profil sayfam neden açılmıyor? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Temmuz 2014 Gösterim: 31.920 Cevap: 77
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook acılıyor.fakat profil sayfam ve anasayfam görüntülenemiyor.hesap kısmını sectigimde acılıyor ilgilenirmisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
buse akti - avatarı
buse akti
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #42
buse akti - avatarı
Ziyaretçi
afce sayfasına giriyorum ama sadece face yazısını görüyorum geriye kalan haber ler ve arakadaşların açıklık görüntüsü profil resmim ve mesajlarımı iletilerimi göremiyorum nedeni nedir acaba nasıl düzeltebilirim bilgisayarı ve neti kapatıp tekarar acmayı denedim ama olmuyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendi profilim açılmıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Profil sayfam açılmıyor..bu nedenle yıllardır biriktirdiğim arkadaşlarımdan ayrılmak zorunda kalacağım...Çünkü yeni sayfa açacağım ve yeni sayfamda onları yeniden biriktirmek çok zor olacak..Bu haksızlık ama lütfen acil bilgi istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben web yazısını değiştirdim açılmıo nolcak?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben facebooktayken ctrl+w düğmesine bastım ve bi daha da faceyi açmamadım açmaya çalıştım ama bu wep sayfası kıllanılamıyor yazdı ne yapabilirim
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
7 Mayıs 2011       Mesaj #47
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben facebooktayken ctrl+w düğmesine bastım ve bi daha da faceyi açmamadım açmaya çalıştım ama bu wep sayfası kıllanılamıyor yazdı ne yapabilirim

Ctrl + w tuş kombinasyonu ile aktif sekmeyi kapatabilirsiniz.

Bu tür sorunlarınızda uyarı yazısında bir link çıkar çoğunlukla .Önbellege alınmış haliyle görürsünüz web sitesini o linke tıklarsınız.Daha sonra yenilerseniz mutlaka acılır.

Yine işlem gerçekleşmiyorsa sisteminizi geri yükleme yapabilir veya tarayıcınızı kaldırıp yeniden kurabilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim facebook profilimde profil resmime tıkladığım zaman
"Bu içeriğe şu anda erişilemiyor
İstediğin sayfa şu anda görüntülenemiyor. Sayfaya geçici olarak erişilemiyor, tıkladığın bağlantı artık çalışmıyor olabilir ya da bu sayfayı görüntülemeye iznin olmayabilir" yazıyor. Gizlilik ve hesap ayarlarından ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internetim var ama facebookumu açtığımda hiçbirşey gözükmüyor ana sayfam profilim gözükmüyor mozilladan girdim ama değişen bir şey yok ne yapmalıyım ? yardımcı olursanız sevinirim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim ansayfam profilim bildirimlerim ve arkadaşlarımın profiline bakamıyorum bide msn de iletilerime kilit gibi bişey var üstünde bunu nasıl çözebilirim bana yardımcı olur musunuz ? ?