Arama

Grafikerlik nasıl bir meslektir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mayıs 2014 Gösterim: 59.824 Cevap: 41
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi gunler arkadaslar. acıklama için eline,emegıne saglık fakat yukarıda arkadasımızında dedıgı gıbı "kendını gelıstırmekle ılgılı bır durum".. sayet lısans stajınızı alt merciide yaparsanız Cv'nizde bir o kadar kötü ötesi olur. yanlız siz ileriye yonelık planlarınızı fakultedeyken hayata gecırırsenız bu sızın meslegınızdekı karıyer ve makamınızı belırler. ornegin;electroworld dagıtım , filli boya , veya uluslararası tasarım ve dagıtım firmalarında stajer olursanız meslekte ki özel sektorde calısırsanız aylık net gelırınız min. 2500 tl.. benım bır arkadasımın ozel sektorden aldıgı net gelır 4300tl , kar payı 850 tl , bagımsız calısmalarıda ortalama 1200 tl siz hesaplayın.. daha bekar söz konusu kişi ve konyada ikamet etmektedir. hayatta beklentınız varsa naylon staj yerıne beklentılerınızın pesınde kosun arkadaslar.. hepınıze hayatınızda basarılar dilerim yolunuz acık olsun herdaim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
grafiker olmam için ne gerekiyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bi yakınım grafiker pek memnun değil ama bana bilgisayar dalında en yüksek maaşın olduğunu söyledi siz burada 700 tl gibi üçretlerden bahsederken o bana en az 4.000 tl alırsın dedi nasıl oluyo yani biri açıklayabilirmi ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bu işe girmek istiyorum da şuanda bu işte olan veya yapmış olan bilgi verebılırmı nasıl bi iştir kolaymı zormu eğlencelı tarfları varmı saatleri nasıldır vesayre sölersenız çok sevinirim... Teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm sanirim grafikersiniz...ben bi kursa yazildim..lise mezunuyum..sektor degistrmek istedim...grafikerlik hakkinda bilgi toplamaya calsiiyorum..bana biraz yardimci olursaniz sevinirimm...numarmi birakiyorum cagri atsaniz yeterli olucak benim icin biraz konusmak istiyorum sadece yardima ihtiyacim var benim icin zaman ve parqa kaybi olsun istemyiorum...05444503638
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
su anda qrafikerlik 10. sınıfta okuyorum araştırmalarıma qörede cok güzel ve zorlu bir meslektir hayal gücünün qelişmiş olması gerekiyo ayrıca bir yanlışı düzetmek istiyorum grafierlik 600-1000 tL degil işini iyi bilirsen 2000,-2,500 tl kazanılabln bir meslektir .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
600 tl ile 1000 tl verirler diyen arkadaş işi bilmiyosan sana o para cok bile önüne gelen grafiker olmaya çalışıyo grafikerlik sadece logo dergi tasarımı değil hareketli görüntü 3d animasyonlar ben şuan güzel sanatlar fakültesinde bu bölümü okuyorum en çok tercih edilen bölümde bu yarım yamalak basit bi program biliyosunuz sonrada ben grafikerim diye geçiniyosunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çokgrafirker nedemek?
hayallegerçek - avatarı
hayallegerçek
Ziyaretçi
18 Mayıs 2013       Mesaj #39
hayallegerçek - avatarı
Ziyaretçi
ofUf acemiyim . Grafikerliğin sayısalla ilgisi vaR mı, var sa ne kadar var. Msn Sad
hayallegerçek - avatarı
hayallegerçek
Ziyaretçi
18 Mayıs 2013       Mesaj #40
hayallegerçek - avatarı
Ziyaretçi
grafikerlik ve fotoğraf alanının derslerinde, sayısalla alakası var mı? Uf