Arama

Bilgisayarımdaki ses sorununu nasıl çözebilirim? - Sayfa 11

Güncelleme: 29 Mart 2015 Gösterim: 101.936 Cevap: 112
KENANCKM - avatarı
KENANCKM
Ziyaretçi
4 Ağustos 2013       Mesaj #101
KENANCKM - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim casper laptopum var ve yaklaşık 1 haftadırlı video izlerken film bakarkarken yada skype de görüntülü konussurken ses kendiliginden gidiyor ne yaptıysam çözemedim format attım yine aynı,ses gittiginden hopörlör özelliklerinden girip gelişmiş ayarlarda hız ve bit değiştirden raskele birini seçip değiştirince geliyor ses ama sonra tekrar gidiyor neden bu sorun oldu anlamadım ne yapmalıyım acil desteginizi bekliyorum.bu sorun ben facebook da farmville2 oynamaya başladıktan sonra olmaya başladı bundan dolayı olabilirmi ama formatladım yine aynı....
Sponsorlu Bağlantılar
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
5 Ağustos 2013       Mesaj #102
Fırat.Duran - avatarı
Alıntı
KENANCKM adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim casper laptopum var ve yaklaşık 1 haftadırlı video izlerken film bakarkarken yada skype de görüntülü konussurken ses kendiliginden gidiyor ne yaptıysam çözemedim format attım yine aynı,ses gittiginden hopörlör özelliklerinden girip gelişmiş ayarlarda hız ve bit değiştirden raskele birini seçip değiştirince geliyor ses ama sonra tekrar gidiyor neden bu sorun oldu anlamadım ne yapmalıyım acil desteginizi bekliyorum.bu sorun ben facebook da farmville2 oynamaya başladıktan sonra olmaya başladı bundan dolayı olabilirmi ama formatladım yine aynı....

Ses ayarlarından 16 bit stüdyo kalitesine alın.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2013       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar daha yeni temizledim kasanın içini fanını falan güzelce tamizledim itinayla aldım tozlarını ilk çalıştırdığımda çok güzeldi sesi azalmıştı ilk 3 saat iyiydi fakat sonra yine aynı sese döndü ne yapmalıyım zaten yeni fan takmıştı bilgisayarcı o fanı takmadan önce ses çok azdı o fandan sonra çok arttı lütfen yardım edin ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2013       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bilgisayarımın sesi 2 gün önce çıkıyordu şimdi çıkmıyor herşey tamam ses kartı ses ayarları ama yinede çalışmıyor neden yardımcı olursanız sevinirim...
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
1 Eylül 2013       Mesaj #105
Fırat.Duran - avatarı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar daha yeni temizledim kasanın içini fanını falan güzelce tamizledim itinayla aldım tozlarını ilk çalıştırdığımda çok güzeldi sesi azalmıştı ilk 3 saat iyiydi fakat sonra yine aynı sese döndü ne yapmalıyım zaten yeni fan takmıştı bilgisayarcı o fanı takmadan önce ses çok azdı o fandan sonra çok arttı lütfen yardım edin ??

Bilgisayarınız üst seviye donanımlardan oluşmuyorsa işlemci fanı hariç birtane fan yeterli olacaktır. Fanı içerdeki havayı dışarı atacak şekilde ayarlayın. Dışardan hava zaten gelir. Önemli olan ısıyı kasa içinden atmak.

1.Sorununuz cevabına gelince kasa içindeki tüm vidaların iyi sıkıldığından emin olun.
2.Aldığınız fanın düşük -db seviyelerinde yüksek verimlilikle çalıştığından emin olun.
3.Bir kaçtane lastiği yada elastik kabiliyeti yüksek plastiği fandaki vidanın etrafına dolayın ve öyle takın.
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
1 Eylül 2013       Mesaj #106
Fırat.Duran - avatarı
Alıntı

arkadaşlar bilgisayarımın sesi 2 gün önce çıkıyordu şimdi çıkmıyor herşey tamam ses kartı ses ayarları ama yinede çalışmıyor neden yardımcı olursanız sevinirim...

1. Ses ayarlarından hoparlörün ve 16bit sesin seçildiğinden emin olun.
2. Ses sürücüsünün yüklü olduğundan emin olun.
3. Ses çıkış portuna jackları düzgün taktığınıza emin olun. (Genelde yeşil renge takılır.Ayarları değiştirmediyseniz.)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2013       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

fanda sorun olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2014       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl konturol edicez
alper - avatarı
alper
Ziyaretçi
26 Nisan 2014       Mesaj #109