Arama

Bitkilerin benzer ve farklı özellikleri nelerdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Ekim 2013 Gösterim: 59.897 Cevap: 30
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tohumu meyveden ve bitkiyi meyveden ayıran özellik nedirr?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
banada acil lazım bitkilerin farklı özellikleri
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet ben ortak özelliklerini sormuştum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yokmuu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen öz olsun bunu yazmak üç günümü alır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
insanları hayvanları bitkileri birbirinden ayıran şeyler nedirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr? bir türlü bulamadım bana yardımcı olunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'''''''''''''''''''''lütfennnn nnnnn''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ^^^^^^^^^^^+++++++++++++++++++++++%%%%%%%%%%%%%&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&/////////////////(((()))))))=======================***************************************** *****************************______________________________________________ ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ ______________________________ne olurrr bu akşam çok lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen kısa cevap 'bitkinin önemli özellikleri 'lütfen yaaaaaaaaaaaaaaaa..........!!!!!!!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sizde ortak özellikleri diyorm siz bitkiyi tanıtıyonuz yaww Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bitkilerdeki benzerlikler ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
canlılık özellikleri poster çalışması bununla ilgilibana resinli ve yazıyla örnekler verirmisiniz şimdiden teşekkür ederim