Arama

Lise mezunları nasıl hemşire olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ekim 2014 Gösterim: 35.876 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben düz liseye gidecegim. Sağlık meslek lisesini 2 puanla kaçırdım anadolular tutmadı. meslekleri de kendim istemedim. liseden sonra hemşire olmak istiyorum ama puanı ne kadar yüksek mi bilmiyorm lütfen yardımcı olun..
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
16 Eylül 2011       Mesaj #12
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben düz liseye gidecegim. Sağlık meslek lisesini 2 puanla kaçırdım anadolular tutmadı. meslekleri de kendim istemedim. liseden sonra hemşire olmak istiyorum ama puanı ne kadar yüksek mi bilmiyorm lütfen yardımcı olun..

Liseyi bitirip, üniversite giriş sınavlarından yeterli puan alıp, üniversitelerin 4 yıllık hemşirelik yüksekokulundan mezun olup, KPSS sınavından gerekli puanı aldıktan sonra hemşire olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Kaynak: Lise mezunları nasıl hemşire olabilir?

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki düz lise mezunu hemşireliği seçtiğinde PUAN KESİLMESİ gibi bir durum var mı???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BN HEMŞİRE OLMAK İSTORUM YANLIZ BN DÜZ LİSE OKUYORUM 2. YIL İLLA SAYISAL MI OKUMM LAZMMM YDA EŞİT AĞRLIKTAN OLUNMUOMU YARDIMCI OLUN LÜTFENNNNNNNN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
6 7 ve 8 ortalamam 478 sağlık için biraz fazla mı ama ben sağlığı istiyorum ...Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lise mezunu ile hemşire olunur mu?
hemşire olmak için ne yapmalıyız?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

lise mezunu hemsire ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

düz lise mezunları sağlık meslek yüksek okuluna girebilirmi )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben meslek lise mezunuyun nasıl hemşire olabilirim lütfen beni bu konuda bilgilendirirmisiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2013       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 7. sınıfa gidiyorum liseden mezun olup hemen hemşire olmak istiyorum nasıl olunur lütfen cevap yazın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2013       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

s.a arkadaşlar ben sağlık lisesinde son sınıf öğrncisiyim okulum bittiği gibi atanıyorum ünüversiteyede gerek yok merak etmeyin yeterki liseyi sağlıkta okuyun zaten herşeyi öğreniyorsunuz şimdiden özel has.bizle sözleşme yapmak istiyor hemde bir buçuk milyara yakınMsn Happy ama biz kabul etmiyoruz çünkü sağlık sektörü boşta kalmıyor...

ÇOK DOĞRU ARKADAŞLAR SAĞLIK MESLEK OKUYOZ.. LİSEYİ BİTİRİP HMN MAAŞA BAĞLANIOZZ GRANTİ MESLEK HEMŞİRELİK.... Msn Happy