Arama

Falcının her dediği nasıl çıkar?

Güncelleme: 20 Mayıs 2013 Gösterim: 2.123 Cevap: 3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
17 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
benm bir akrabm falcıya gitmişti ama her dediği çıkmış falcının bunun sebebbi nedr
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
istihbaratı iyiymiş bence
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Quo vadis?
KetenKız - avatarı
KetenKız
Ziyaretçi
13 Mayıs 2013       Mesaj #3
KetenKız - avatarı
Ziyaretçi
Annemin bir arkadaşının telepati yoluyla başka şehirde oturan kardeşiyle konuşabildiğini duydum. Geçen yıl söylemişti. Beynindeki düşünceleri boşaltarak onun düşüncelerini okuyabiliyormuş. Falcılar herkesin bildiği gibi geçmişteki her şeyi bilirler; fakat geleceğe dair kesin bir zaman veremezler. sadece gelecekte neler olabilecekleri söylerler. Bazıları da tutmaz. Bu geçmişi nasıl bildiğine gelince; bazıları falcıların cinlerle irtibat kurabildiklerini söylüyorlar. Cinler de insanlar gibi geleceği bilemezler ama geçmiş hakkında her şeyi bilirler. Gelelim düşüncelerimizi okumalarına... Biraz önce söylediğim gibi telepati yoluyla düşünceler rahatlıkla okunabiliyor. Ben bunu defalarca denesem de yapamadım; ama siz yapabilir misiniz bilmiyorum.
Ben doğaüstü olaylara inanan insanlardan değilimdir. Bu nedenle bu cevap bana mantıklı geliyor; fakat sizin düşünceleriniz nasıldır bilmiyorum.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
DarkMan - avatarı
DarkMan
Ziyaretçi
20 Mayıs 2013       Mesaj #4
DarkMan - avatarı
Ziyaretçi
Bence falcılık saçmalıktan başka bir şey değildir falcı gelipde yakın zamanda üzüleceksin dese olabilir çünkü her insan üzülür yada her insan sevinir bu gibi şeylere inanmayın ama telepatiye bir şey diyemeyeceğim saygılar. Mr.DarkMan