Arama

Çankırı'ya omnitrix düşecek mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Aralık 2017 Gösterim: 46.838 Cevap: 13
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Çankırı'ya omnitrix düşecek mi?
EN İYİ CEVABI Intersect verdi

Omnitrix Hakkında

Omnitrix Ben 10 çizgi dizisinin ana karakteri Benjamin'in onu farkı karakterlere dönüşmesini sağlayan bir saattir. Çizgi filmde evrenin en güçlü silahı olarak geçer. Ancak bu tamamen kurmacadır. Ben 10 gibi, Omnitrix'de tamamen hayal ürünüdür.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 18 Aralık 2017 15:34
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Çizgi film olduğu için bir zararı olacağını düşünmüyorumMsn Happy

Sponsorlu Bağlantılar
Cartoon Network TNT’nin çocuklara büyük bir lütufu olan cartoon network çizgi filmlerinden Ben 10büyük babası ve kuzeni ile yaz tatili için kamp yapmaya giden Ben gittikleri ilk gün başına sıradışı ve bir okadar dagüzel bir olay gelir.Ormanda kamp kurmakla meşgul olna gezginlerden Ben gökyüüznden bir nesenenin aleveler içinde yeryüzüne hemen yakınlarına düştüğünü görür ve olay yerine koşar yere düşen nesne onun sandığı gibi meteor değil uzaydan büyük bir savaştan korunmak için dünya ya yollanmış OMNİTRİX adında bir çeşit saat tir saat birdenb fırlar ve Ben in koluna girer .Böylece kahramana dönüşen Ben ve büyük babası ile kuzenin maceraları başlar.OMNİTRİX 10 farklı süper yaratığa dönüşebilen bir saatir ama düşman uzaylılar peşindedir
ben10char04fourarms2

CyBerLoRd - avatarı
CyBerLoRd
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #3
CyBerLoRd - avatarı
Ziyaretçi
hiç belli olmaz düşebilir Msn Happykomik maymun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
siz hep omnitrix e inanıyosunuz omnitrix uzayda duruyodur belkde hiçyoktur çünkü omnitrix uzaydan düsmüs bir animasyondur ama belkide gerçektir belkide düşücek ama kim bilir belkide çin e düşecek amerikaya düşücek belkide hiç düşmicek belkide hiç gercek değil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet Böyle bir şey var. İnanmayanlara söylüyorum Şu an Kanadadayım Bir Üniversitede bu çizgifilm üzerine yapılmış bir alet yaptılar ve herkeze denetiyorlar ben denedim şu an sadece 4 uzaylı aktif ama gelecekte dahada arttırabilirlermiş çok garip ama ilk denediğimde bayıldım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de onmitrikx e inanıyorum hata başıma bir şey geldi bile bir yaz günün günü
ailemle geziyordum ve yanıma bir nesne düştü top gibi yuvarlaktı bir anda açıldı ve içinden saat çıktı bir an şaşırdım bu ben tenisının onmitrix inden olabilirmi diye saati elime aldım ve bileğime yapıştı çıkartmayı denedim çıkmadı tamm tamm ın a10 uzaylıya dönnüştüm ve hala bileğimde hata vilgax ı bile yendim bileğimi biraz sıkıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar Onmitrix Tabikide Gerçek Değildir . Cartton Network Kanalında Sürpriz Çizgi Film Olan Ben 10 Başlayınca Herkes Onmitrix Gerçekmi Şüphesine Başladı . Ben Bile Başlamıştım Şüphe Etmeye . Ya Ben 10 Çizgi Filmi Olmasaydı Böle bir Şüphe Olurmuydu ? Akıl Var Mantık Var. Ve Gerçek Cevap İSE Msn Surprisednmitrix Diğe Birşer Yok . (AMA OYUNCAKLARI VAR. )
terspin123123 - avatarı
terspin123123
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #8
terspin123123 - avatarı
Ziyaretçi
yalançılar evrende bir omitrix var oda kıprısa düştün bizim evin yanina
wıllanın bahçeyi deldi gittim baktim bileğime atladı ilk ilk şimşek hiz oldum ama telewiz yondaki gibi deyil çok daha değişik çok hizlı gider azmutuda gördüm ama adıazmutdeğil ismi galatgitus boyuda küçük değilkocaman işte bun ların hepsi gerçek bana ultimatrix verecekdedi ama 10 yılsonra bunlar sakte değil yazdıllarımın hepsi gerçek şaka yappımyorum omitrix bileğimde we şimdi güncelleme oldum bilgisayarın içindeyim içinden yazarım şaka değil omitrix gerçek we şuanda bileğimde galatgitus yani azmutun gerçek ismi herşey gerçek omitrikbileğimde şimdi güncellemeyim bilgisayarın içine girdim bilgisayarın içinden yazarım bunları buyazdıklarımın hepsi gerçek yalandeyil kesinlikle gerçek yalan olsaydı zahmet edim bukadar şeyi yazmazdım omitrix gerça su anda bileğimde yaz dıklarımın herşeyi gerçekyalan deyil yeminederim yazdığım herşeyi gerçek yazdığım her şeyi kesinlikle gerçektiryalan deyil kesinlikle gerçek
Son düzenleyen Safi; 18 Aralık 2017 15:40
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bu yazdığım gerçek. Çamur ateş oldum saat kilitlenince öyle kaldım.Enerjisi bitince normale döndüm.Hala yapışık ama dönüşmüüyorum.Lütfen böyle bir şey bulursanız taAaaaaaaaaaaaaaaaaaaakmayıııııııın.

malesef muğlaya son birtane düştü ben yokedici diye bir uzaylı buldum bu uzaylı konyada en yuksek gökdeleninin bodrum katındaydı yaklaştım ve bieden omitrix e bişey girdi kendi kendiliğındn yokediciye dönüstum ilk önce bunun özelliğini bilmiyodum denedim öğrenmeye çalıştım sönunda tam göğüsümde duran işareti kolilere çevirdim birden elimden bir ışın çıktı ve yokoldu omitrix ses verdi o koli sonsuza kadar yokoldu dedi bende düşündüm mitrixin sadece bende olmasını istedim kopyasını yaptım mitrixin sonra yokediciye dönüştüm ve mitrixin kopyasını ve gerçeğini sonsuza kadar yokettiim ve sonra öğrendimki mitrikx ben yok etmeden önce birkaç yere daha düşmüş onu bir başka birileri almıs yalnız bazılrı hisabet olarak birden fazla koluna yapıştırmış her yeri okuyorum son bir tane kalmış kolunavbirden fazla yapısanlar o son 1 tane mitrixi bulamıyolar ve eminim beni bulduklarında onu almak istiyeceksiniz ama ben izin vermicem NOT benim mitriksimde tam 6tane uzaylı var
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
10 Aralık 2013       Mesaj #10
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Ben 10 Yalnızca bir çizgi dizi. Gerçekten Omnitrix falan yok yani Msn Happy
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.