Arama

Klavyedeki basılan tuşları Başlat-Çalıştır'dan nasıl bulurum?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ağustos 2015 Gösterim: 33.839 Cevap: 16
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
19 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
evet arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi keylogersiz trojansız klavyede basılan tuşları çalıştır komutuyla nasıl buluruz ben ub yolu 4 yıl önce yapıodum bir kod ile yapılıodu şimdi o kod bana acil lazım
EN İYİ CEVABI Ziyaretçi verdi
Klavyedeki Basılan Tuşları Başlat->Çalışıtır dan nasıl bulunur...Not Defteri şeklinde...
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
lütfen tane tane, sorunuzu ayrı,yaptıklarınızı ayrı ayrı yazarak.. tekrar daha detaylı olarak sorunuzu sorar mısnız?
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
19 Kasım 2008       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Klavyedeki Basılan Tuşları Başlat->Çalışıtır dan nasıl bulunur...Not Defteri şeklinde...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2008       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Klavye kısa yollarından bahsediyorsun heralde...

Çalıştırda öyle bir komut yok.

Yardım merkezine gir Klavye kısayolları yaz karşına gelecektir.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
19 Kasım 2008       Mesaj #5
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Hayır klavye kısayollarından bahs etmiyorum klavyede basılan tuşları keylogersiz ve Trojansız nasıl çıkaracağımı size soruyorum.Kodu var ama Bulamiyorum çünkü ben 4 sene önce yapıyordum
ilginiz için teşekür ederim....
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
19 Kasım 2008       Mesaj #6
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
kredi kartı numarasımı çalacaksın yada birinin şifresinimi ? ne yapcaksın basılan tuşları Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bunu yapabilmen için keylogger kullanmalısın veya içinde keylogger bulunduran bilgisayarda yapılan tüm hareketleri izleyen ve ghost mode(yani görev yöneticisi vb. yerlerde gözükmeyen)'si olan programlar var biraz araştır bulursun. o programlar işini görür sanırım. Keyloggeri belki virüs programı kabul etmeyebilir ama diğer anlatmaya çalıştığım program Nod32'de hata vermedi Msn Grin Onu kullanabilirsin.

O programıda buldum !!

Sentinel Professional 2005 (İlk Türk Bilgisayar İzleme & Takip Sistemi)

sentinel5wh

AÇIKLAMA:
Sentinel Professional bir bilgisayar izleme ve güvenlik programıdır. Sentinel Professional, Dünya’da birkaç ülkede üretilen (Amerika, Kanada, Almanya) Bilgisayar izleme ve Gizli Takip Sistemlerine Türkiye’den çıkan ilk rakiptir. Türkiye’de benzeri olmayan bir programdır.

Üstelik, teknolojisi dünyadaki rakiplerinden üstün olan Sentinel Professional 2005 rakiplerine karşı 11 dil seçeneği ile iddialı.

Sentinel Professional bilgisayar sahibinin kendi isteği dışında kullanılmamasını sağlayan programdır. Bilgisayar sahibi kendi dışında bilgisayarı kullananların yaptıklarının tamamından haberdar olur.

Sentinel Professional, bilgisayardaki ekranın fotoğraflarını çeker. Sistem açılış ve kapanışlarını kayıt eder. Açılan kapanan, oluşturulan, yeniden adlandırılan, silinen dosya ve klasörleri kayıt eder. Açılan programlar ve programlara bağlı dll’leri kayıt eder. Girilen web sitelerini ve web sitelerinden gelen tüm dosyaları takip ve kayıt eder. Klavye’den basılan tüm işlemleri kayıt eder. Mesajlaşma programlarında yazılanları kayıt eder. Bu işlemlerin hepsini gizli bir alana depolayarak herhangi birinin silmesini engeller.

Program, Gizlenme (Kendini ve Kayıt dosyalarını), kısayol açılış kombinasyonu, Şifre Koruma özellikleri sayesinde 3 aşamalı bir koruma sisteminde, kayıtlı bilgileri sadece bilgisayar sahibine sunar. Bu kayıtlar sonucunda programın bir tek amaç ve iş için kullanılmayacağı açıktır. Kullanıcının güvenliğini sağlar.
Sistem performansını ölçer. İnternet siteleri ve gelen dosyaları raporlar. Program performanslarını ölçer. Kullanıcı performansını ölçer ve daha birçok amaç için kullanılabilir.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

ALINTIDIR
ghjyuk - avatarı
ghjyuk
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #8
ghjyuk - avatarı
Ziyaretçi
tam anlamadımda bu program resimmi çekiyor video mu.yani şu Sentinel Professional 2005
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Programı kurup çalıştırdıktan sonra hangi saniyede ne yapılmış hepsi gözüküyor. Ekran videosuda çekiyor. Şimdiden söyleyeyim ghost mode'dan çıkarmak için olan tuş kombinasyonunu bi yere not alın. Siz ghost mode'dan çıkarana kadar program windowsla birlikte açılıp kayda devam ediyor. Programı kurduktan sonra daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.. Ama bu programı hack vs. amaçlı kullanamazsınız. Hack amaçlı golden keylogger ve türevlerini tavsiye ederim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

et tuşu

klvyede et tuşunu nasıl bulurum