Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 262.070 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya köpüksüz mü yapıyoruz bunu ben kestim bi kere daha dün tersten xD dün elime bişy gelmiodu bugün hafif batmalar oluyo elime yani ama köpüklü kestim köpüksüz kessem daha mı iyi ıçar ben çok sakal istiyorum hadiii xD
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bn 9 yasından berı yuzumu jıletle kesıyorum babamdan cok sakalım war herqun mak 3 turbo ıle kesın bakın neler oluyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2009       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar selam öncelikle bende 18 yaşındayım.Ve yaklaşık olarak 7-8 aydır jiletle tıraş olmama rağmen hala gür sakalım yok sadece bıyıkta kararma oldu o kadar.Artık isyan edicem bir an önce çıkmasını istiyorum komplexe girdim resmen.Lüten yardım edin üstadlar.Gür sakal çıkması için ne yapabilirim en kesin çözüm nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 günde bir jilet vur, hergün ac karina bi parca hap gibi sarimsak yut, ve jiletledikten sonra sarimsak sür kurumasini bekle 30 dkk felan sonra buz gibi suyla yika, bunu2 ay felan uygula, bende yaptm cikti bende
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
29 Kasım 2009       Mesaj #25
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya köpüksüz mü yapıyoruz bunu ben kestim bi kere daha dün tersten xD dün elime bişy gelmiodu bugün hafif batmalar oluyo elime yani ama köpüklü kestim köpüksüz kessem daha mı iyi ıçar ben çok sakal istiyorum hadiii xD

Alıntı

arkadaslar bn 9 yasından berı yuzumu jıletle kesıyorum babamdan cok sakalım war herqun mak 3 turbo ıle kesın bakın neler oluyor

Alıntı

Arkadaşlar selam öncelikle bende 18 yaşındayım.Ve yaklaşık olarak 7-8 aydır jiletle tıraş olmama rağmen hala gür sakalım yok sadece bıyıkta kararma oldu o kadar.Artık isyan edicem bir an önce çıkmasını istiyorum komplexe girdim resmen.Lüten yardım edin üstadlar.Gür sakal çıkması için ne yapabilirim en kesin çözüm nedir?

Alıntı

2 günde bir jilet vur, hergün ac karina bi parca hap gibi sarimsak yut, ve jiletledikten sonra sarimsak sür kurumasini bekle 30 dkk felan sonra buz gibi suyla yika, bunu2 ay felan uygula, bende yaptm cikti bende

Bu konuyu fazla kafanıza takmamanızı öneriyorum. Bazan genetik faktörler (anne ve baba tarafındaki erkeklere bakın - erkek çocuk dayıya çekermiş-) bazan da size özel durumlar, geçirdiğiniz hastalıklar, kullandığınız ilaçlar vb. erken ya da geç ergenliğe de bağlı olarak tüylenme-sakal vb gecikebilir veya çok erken çıkabilir. Yaşınız 20'yi geçmiş ve hala sorun olduğunu düşünüyorsanız bir Cilt Hastalıkları uzmanına başvurun, o sizi yönlendirecektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2009       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ilk kez bıyıklarımı kestim korkuyorum erken yaşta sakal çıkardiye yaşım 14 (giri bıyık çıkıyor)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba 18 yaşını doldurdum 19 yaşına geldim aslında suratımın her yerinde sakal var fakat tüy gibi belirgin değil yani jiletle kestiğimde tüy olduğu belli oluyor uzaktan bakınca belli değil ama yakına geldiğinde belirgin bir şekilde çıkıyor ama ben bunu kirli sakal şekline getirmek istiyorum uzaktan bakınca tüysüz gibi duruyor ama sertleşip geliştirmem gerekiyor jileti ters vur falan dedilerde çok bir halt yediği söylenemez Msn Grin varsa bunun hakkında bilgisi olan lütfen birşeyler söylesin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşına gireceğim biraz bıyık var fazla uzun değil bir de beyaz tüyler var kendiliğinden çıkınca kesicem
hakkral_88 - avatarı
hakkral_88
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #29
hakkral_88 - avatarı
Ziyaretçi
kardeş senin yaş ufakmış sakal çıkma konusunda bu kadar acele etme merak etme ilerki yaşlarında mutlaka çıkacaktır hem yaşında ufak nbıcan sakalı bu yaşta hem istesende 14 yaşında çıkmaz en geç 2 sene 3 seneye kadar çıkar rahat ol...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bnim favorilere son 2 aydr 2 gnde bir jilet vurdm ama çok ince olan kıllar sertleşmedi sizce ne yapmalıym sarımsak mı sürsem lütfn yardm edn