Arama

Facebook'ta ağ ekleme nasıl yapılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Aralık 2011 Gösterim: 74.808 Cevap: 31
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okulun web sitesine Gir ordan e-postasına bak . kolay gelsin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu ağlar içinde bnm okulumun adı yok oraya kendi okulumu nasıl ekleyebilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
IndescribabLe - avatarı
IndescribabLe
Ziyaretçi
26 Aralık 2009       Mesaj #13
IndescribabLe - avatarı
Ziyaretçi
Turkiye agına hiç bi şekilde katılamıyorum neden ?
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009       Mesaj #14
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
IndescribabLe adlı kullanıcıdan alıntı

Turkiye agına hiç bi şekilde katılamıyorum neden ?

Facebook bu konu hakkında Türkiye ağını kapatıcakları yönünde açıklama yapmıştı. Googledan ayrıntılı araştırabilirsiniz.

Güncelleme;
Alıntı

Konuyla ilgili olarak Facebook CEO'su Mark Zuckerberg Facebook üzerindeki yerel ağların ve yerel gruplarınn sonlandırılacağını söyledi.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaa bu kişi eklemede durmadan kod gönderme kısmı var ondan nasıl kurtulupta bir tıklamada kişi ekleye bilirim bana bu konuda yardım edermisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba bu turkey ağı çıkmıyor ya bende sadece iş ve üniversie ağı çıkıyor turkey ağına nasıl katılabilrim?
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2010       Mesaj #17
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

meraba bu turkey ağı çıkmıyor ya bende sadece iş ve üniversie ağı çıkıyor turkey ağına nasıl katılabilrim?

Facebook bu konu hakkında Türkiye ağını kapatıcakları yönünde açıklama yapmıştı. Googledan ayrıntılı araştırabilirsiniz.

Alıntı

Konuyla ilgili olarak Facebook CEO'su Mark Zuckerberg Facebook üzerindeki yerel ağların ve yerel gruplarınn sonlandırılacağını söyledi.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlarr lütfenn biri bana yardım etsin. gittiğim lisenin facebookda ağına katılmak istiyorum. bildiğim kadarıyla girceğim ağın adını yazdığımda altta hemen çıkınca tıkladım. onaylanması için ağdan birinin benim arkadaşlık isteğimi kabul etmesi gerekiyor. en az 20 kişiye yolladım. hepsi kabul ettiler. ama hala onay bekleyen bir ağınız var diyor. çok sinir oldum. biri bana yardım etsin lütfenn... son çarem sizsiniz!!Msn Sad
LaDy - avatarı
LaDy
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #19
LaDy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlarr lütfenn biri bana yardım etsin. gittiğim lisenin facebookda ağına katılmak istiyorum. bildiğim kadarıyla girceğim ağın adını yazdığımda altta hemen çıkınca tıkladım. onaylanması için ağdan birinin benim arkadaşlık isteğimi kabul etmesi gerekiyor. en az 20 kişiye yolladım. hepsi kabul ettiler. ama hala onay bekleyen bir ağınız var diyor. çok sinir oldum. biri bana yardım etsin lütfenn... son çarem sizsiniz!!Msn Sad

Bir ağa katılmanızın arkadaşlarınızla ilgisi yok. Onay bekleyen ağ oyunu iptal edip profilinize gidin ve düzenleyin. Gittiğiniz okul'un adını yazmaya başlayın, bir liste çıkacak ordan seçip kaydedin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
zoey - avatarı
zoey
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #20
zoey - avatarı
Ziyaretçi
bendede aynı sorun vardı. çok teşekkür. şimdi yapmaya uğraşıcam. ama benm arkadaşlarmda arkadaş ekleyerek onaylandığını sölüyor. Msn Sad