Arama

Blog nasıl yapılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Mart 2014 Gösterim: 16.165 Cevap: 34
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
22 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ben blog nası yapıcam ayrıntılı bi şekilde anlatın lütfen
EN İYİ CEVABI Efulim verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

s.a iyigünler ben blog sitesi açtım ancak hiç bir düznlemesini yapamıyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz msn adresini verirseniz sevinirim ve sitemde reklamını yapmaktan kaçınmam

Linkleri inceleyiniz ;

Sponsorlu Bağlantılar
Blog yapımı

Blog Temaları

Blog Nedir?

İstediğiniz herhangi bir resmin http linkini alarak blog şablonu içerisinden düzenleme yapabilirsiniz. Önizleme yaparak deneme yanılma yolu ile zamanla öğrenebileceğiniz birçalışmadır. Kodların ne işe yaradığını adlarını ve gerekli yerleri bilmeniz gerekir. İlk etapta kullanmadığınız bir blog açarak deneme yanılma yöntemi ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin :)

Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
şimdi öncelikle isterseniz blogcu,blogspot yada wp bloglarından hangisini yapacağınıza karar verin. ben yeni başlayanlara blogspotu öneririm.. siz bu mesajın altına cevabınızı yazın. ona göre sizi yönlendireceğim.. harika bir bloğunuz olacak..
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
blogspot. buraya tıklayıp blogspottan bir adres edinebilirsiniz. gmail gereklidir.

blogcu. buraya tıklarsanız da blogcu dan bir bloğunuz olacak
bunların dışında wordpress blog sistemi var. ama yeni başlayanlara önerilmiyor pek.

blogcu da daha cicili bicili bloglar yapabilirsiniz. ve daha çok seçenek size sunulmaktadır. blogcu için kod bilgisi şarttır. hazır kodlarla bir süre idare edersiniz ama kod bilgisi şarttır.
blogspot şablonları ise kullanıma hazırdır.. o yüzden şimdilik onu öneririm..
blog sistemleri hakkında bilgi de verdiğime göre şimdi hangi sistemde blog yapak istediğinizi yazarsanız. size yardımcı olurum..
Quo vadis?
egeliim - avatarı
egeliim
Ziyaretçi
11 Nisan 2009       Mesaj #4
egeliim - avatarı
Ziyaretçi
Blog yapmak istiyorum fakat benimde hic bilgim yok yardimlarini bekliyorum
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009       Mesaj #5
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
ama bu şekilde size yardımcı olamayız. şöyleki blog sizin zevkinizi ve kişiliğinizi yansıtır. nasıl blog yapacağınıza türüne siz karar vereceksiniz ben yardımcı olacağım.. mesela terziye gidip bana elbise yapalım demeniz kadar saçma.. elbisenin modeli, kumaşın cinsini siz belirleyeceksiniz tıpkı onun gibi bana ne yapmak istediğinizi söyleyin ben size kod vereyim..
Quo vadis?
muay - avatarı
muay
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #6
muay - avatarı
Ziyaretçi
blogspot nasıl yapılır LUTFEN YARDIM
ben blogspot actım ama nasıl duzenleyecegımı bılmıyorum yardım edersenız cok sevınırım...
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #7
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
muay adlı kullanıcıdan alıntı

blogspot nasıl yapılır LUTFEN YARDIM
ben blogspot actım ama nasıl duzenleyecegımı bılmıyorum yardım edersenız cok sevınırım...

Linki inceleyiniz.

Blog temaları için inceleyiniz.
ghfdgf - avatarı
ghfdgf
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #8
ghfdgf - avatarı
Ziyaretçi
ÜCRETSİZ Bİ BLOG SİTESİ AÇABİLİRMİYİM
muay - avatarı
muay
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #9
muay - avatarı
Ziyaretçi
YARDIMLARIN ICIN COK TESEKKUR EDERIM Msn Wink
LINKLERE BAKTIM, FAKAT BENIM BLOG HAZIRLAMAKLA ILGILI HICBIR BILGIM YOK. NASIL HAZIRLARIM, SAYFA DUZENI KATAGORO EKLEMEK,ZIYARETCI DEFTERI FALAN BILMIYORUM . BUNLARI NASIL HAZIRLAYACAGIM HAKKINDA YARDIM EDERSEN COK MUTLU OLURUM...
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #10
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı
Burada her türlü bilgi mevcut sadece soruların üzerine tıklayınız ve bilgileri okuyunuz.Msn Happy(Sayfanın aşağılarına doğru)