Arama

MSN logları nereye kaydedilir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Mayıs 2012 Gösterim: 79.097 Cevap: 56
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emesen yazışmalarımı taha sonra nasıl okuya bilirim nereye kayıt oluyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaş üç sefer sölemiş nereye kaydedildiğini ben şunuda ekleyebilirim arkadaşların dediği gibi prorat ve teamviewer üzerinden pc izleme takip yapabilirsiniz anlık ileti görüntüsü kaydedebilirsiniz ama onun dışında sohbet günlüklerim iletiler kısmında belirtilmiş olan klasör veya my recevied dan başka biyere kaydedilmez... kaydedilirsede yasal olmayan yollardan program kullanılmasıyla alakadır o programlarıda araştırmanız gerekir

Sponsorlu Bağlantılar

t.ederim...
a-za - avatarı
a-za
Ziyaretçi
3 Eylül 2010       Mesaj #43
a-za - avatarı
Ziyaretçi
msn de yazışmalar nereye kaydedılıyor pc nın ıçınde yada kaydedılıyormu msle bende plus live var ama yuklerken ıletı geçmişini kabul etmedım yanıı orası yok onun dısında pc de herhangı bı klasöre kaydedermı lutfen yardımcı olun gercekten çok önemlı...başka biyerden çıkarmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn adresi açıp hiç sohbet etmesem msn adresim bilgisayarda görünürmü?
ruzgar1010 - avatarı
ruzgar1010
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #45
ruzgar1010 - avatarı
Ziyaretçi
msde yazışmarımı bulabilirmiyim nereye kaydoluyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bıdı b[QU
ııdOTE]msn konusmalari nereye kaydedilir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum[/QUOTE]
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben benden önceki arkadaşımın msn de neler konuştuğunu görmek istiyorum ama göremiyorum,acaba görmem mümkünmü mümkünse nesıl görebilirim.Lütfen yardımcı olabilirmisiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn yazışma kayıtları varmı bilgisayarımda varsa onlara nasıl ulasır ve silerim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bence gereksiz şeyler bunlar..şüphe varsa aşk/sevgi olmaz..güvenmiyorsan ayırırsın yollarını geçersin..ama şahsen eve internet girmesi eşler arasında güvensizlik yaratıyorsa evli çiftler bile net bağlatmamalı..(izmirli)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar ...

Dün aksam saatlerinde Kız arkdasım ile konusurken babası yakalamış ve Bilgisayarı kontrol ettireceğini söylemiş. Msn Plus özelliği Bunlunmamakta , Ancak endişemiz bu Loglaırn plus özelliği olmadan dahi bir yere kayıt ediliyormu yada edilmese dahi bir bilgisayar teknisyeni vb. vasıflara sahip bir insanın bunu tepit edebilme ihtimali varmidir ? Cevabınızı simdiden Bekliyorum Teşekkürler ...