Arama

Ciltteki kuruluğa ve sivilcelere neler iyi gelir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2013 Gösterim: 110.748 Cevap: 63
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesinlikle bir doktora görünün o uzman size ne yapmak gerektiğini söyler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaslar ne olursa olsun sıvılcelerım gecmıyor bıkmıs durumdayım ve ben sunu anladım
dırek denıze gıdıceksın ayda 1 kere denız suyune gırıceksın o zaman guzel oluyo hersey yoluna gırıyo benım cıldımde valla
Sponsorlu Bağlantılar
bu arada o karısımların hepsı hıkaye arkadaslar, insanları yanlıs yonlendırmeyelım.Senın bunyene ıyı gelmıstır baskasında sivilceleri daha beter yapar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
elma sirkesini ve limonu ne kdr miktarda karistirmaliyiz_?_?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
amway in ballı bi sabunu var arkadaşlar onu denemenizi tavsiye ederim bana çok iyi geldi

nettende bakabilirsiniz sabunun üstünde G&H yazıyo ballı bi sabun denemenizi şiddetle önerirrm Msn Happy kozmetik ürünleri satan yerlerde bulabilrsnz
Son düzenleyen Misafir; 13 Ekim 2010 11:16 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birde elma yı limon sıkacağı ile sıkın o üstte kalan kısmı köpük gibi oluyo zaten yüzünüze sürün 15 20 dk kadar bekletin buda iyi geliyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benım cıldımde cok yaglanma oluyor ve sıyah noktam da cok nasıl kurtulacagım bılmıyorum
sıvılceler den bahsetmıyorum bıle ne bu bızım cektıgımız ya
bı cozum bulunsun artık
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
8 Kasım 2010       Mesaj #27
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya benım cıldımde cok yaglanma oluyor ve sıyah noktam da cok nasıl kurtulacagım bılmıyorum
sıvılceler den bahsetmıyorum bıle ne bu bızım cektıgımız ya
bı cozum bulunsun artık

Sivilce oluşumunda temizliğin önemi nedir?
Sivilce ciltteki aşırı yağlanma ile oluşur. Sivilceli hastanın yüzünü normalden fazla yıkaması yağlanmayı azaltmaz. Cildi kuruttuğu içib sabun benzeri temizleyiciler kullanılabilir. Nemlendirici ve benzeri ürünlerin mutlaka yağsız olanları kullanılmalıdır. Fondoten ve pudra gibi kozmetik ürünler kullanılmamalı, kullanılacaksa bile bunların yağ içermeyen çeşitleri kullanılmalıdır.
Sivilce izlerinin tedavisi
Sivilceler tedavi edildikten sonra eğer ciltte çukur biçminde izler kaldıysa lazer tedavisi yapılabilir.Bir çok lazerle tedavi şekli vardır. Genel olarak lazer tedavisi ile izler %50 ile %80 arası düzeltilebilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

çenemde sivilce var. izde kaldı. ne yapmalıyım.

sivilceler çenemde ve iz de kaldı ne yapayım??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar hiç boşa ugrasmayın ne kadar ugrassakta bu siyah nokta ve sivilceden kurtulus yok ne dıyolarsa doktorlar onlarıda yapıok hiç bi vaydası yok aksine tam tersi daha cok cıkıyo bu yüzden herkes suratını günde 2 defa hassasça yıkasın ve yüze fazla temas yapmadan kurularsın Ancak böle azalır maddelerle daha cok kaşındırmayalım aynı sorun türkiyede 20.000 insanda oluyo o yüzden herkes Rahat olsun ve sabırlı olsun şimdi herkese iyi geceler SaYgıLar..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim de sivilcem var b
ide hep leke kalıyor bana da iyi bi bitki söyleyin