Arama

Avatarıma hareketli resim nasıl koyarım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Aralık 2010 Gösterim: 13.318 Cevap: 27
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
24 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ya ben nasıl hareketli resim koyacağımızın programını bulamadım lütfen cevaplayın
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
lütfen linki inceleyiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen SEDEPH; 16 Mart 2009 20:32
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
lütfen linki inceleyiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2008       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
By_Dark - avatarı
By_Dark
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #4
By_Dark - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
angel_fairy adlı kullanıcıdan alıntı
buyrun...Msn Happy
rekyva - avatarı
rekyva
Ziyaretçi
16 Mart 2009       Mesaj #6
rekyva - avatarı
Ziyaretçi
ben özlem msnmin avatar bölümüne gif resmi koymak istiyorum koyunca nasıl hareket ettirebilirim inamik görüntü resimleri gibi gif resimleri de avatar da nasıl hareket ettirilebilir program var mı bide dinamik görüntü resimlerini nasıl indirebilirim mns ye nasıl yükleyecem lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
16 Mart 2009       Mesaj #7
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Bunlar işinize yarayabilir..
Alıntı
Ece Tavaslı adlı kullanıcıdan alıntı

işte kendi avatarınızı yapmanın yolu!!Msn Happy

WeeMee - Please select your language

işte resimli anlatım!:

27353505sq7

44623173bt4

77079517pm4

devamı çok yer kaplayacağından eklemedim
bu kadarı yeterlideğilse, bana özel mesaj atın ben size yollarımMsn Happy

NOT: Flash (videolu/görsel) Anlatım eklenmiştir.. ;
https://www.msxlabs.org/forum/dinamik-goruntu-resimleri/130575-weemee-dinamik-goruntu-resmi-yapin.html

Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

24350253ms7

www.Wee-Mee.com sitesini kullanarak Windows Live Messenger için kendinize özel, animasyonlu görüntü resimleri yaratabilir, şirin WeeMee’nizle arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Daha önce bu konu bir üyemiz tarafından anlatılmaya çalışılırken yarım kalmıştı. Pcnet tarafından hazırlanan flash anlatımı ekledim inceleyin;

GÖRSEL ANLATIM

[flash=https://dts.msxlabs.org/hellboy726/weemee.swf]width=600 height=450[/flash]

Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009       Mesaj #8
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
dinamik görüntü resimlerini ararsanız orada mevcuttur konu hareketli resimler seçebilir ve koyabilirsiniz
hatırladığım kadarıyla program WİNK İNSTALLER aşağıdaki linki tıklayıp indirip secebilirsiniz istediğinizi=)
Yeni Moodlar - New Moods (Dinamik Görüntü Resimleri)
Quo vadis?
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
16 Mart 2009       Mesaj #9
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Arama motorlarına "Gif resimler","Hareketli resimler" şeklinde yazdığınız zaman bir çok hareketli resim bulabilirsiniz.Resim üzerinde sağ tuş/Resmi farklı kaydet... seçeneklerini seçtiğinizde bu resimleri tek tek pc'nize kaydedebilirsiniz...

Gelelim Msn'e nasıl ekleyeceğinize...;

Herhalde Msn' e normal avatar resmi yerleştirmeyi biliyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise, Msn'in 9.0 sürümü dinamik(hareketli) resimleri destekliyor.9.0 sürümünü yüklemenizi tavsiye edeceğim.Bundan önceki sürümleri ise desteklemiyor.
9.0 sürümünü yüklediğinizde profilinizdeki gif resmini yani hareketli-dinamik resmi, orjinal haliyle görüntüleyebilirsiniz...Yalnız msn'inizde ekli olan diğer kullanıcıların dinamik avatarınızı görmesi için onlarında Msn 9.0 kullanıyor olması gerekiyor...

Bunun haricinde, Msn'de hareketli resim görüntülenmesini sağlayan herhangi bir program veya plus-patch yaması varmı yokmu bilmiyorum.
rocker_iqut - avatarı
rocker_iqut
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #10
rocker_iqut - avatarı
Ziyaretçi
Ben WLM 9.2 Sürümünü kullanıyorum .gif formatlı resmi yüklemek istedim ama seçtiğiniz resim dosyası geçerli değil.Lütfen geçerli bir resim dosyası koyun. diyor çıldıracam şimdi 9.2 Kullanmama rağmen nasıl yapar bunu? Bunun bir çözümü var mı??