Arama

Bu siteyi nasıl yaptınız?

Güncelleme: 17 Ocak 2010 Gösterim: 1.716 Cevap: 6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
29 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Sitenizi çok beyendim hiç bir sorunum yok tebrik ederim nasıl yaptınız çok merak ediyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
29 Kasım 2008       Mesaj #2
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
sitenin barındırılacağı host alanı kiralanır ardından sitenin domain adresi yani MaviKaranlik.com - MsXLabs Organization yıllık olarak kiralanır istenirse her yıl bu süre uzatılır ardından hosting alanımıza bize verilen bilgilerle girer hazır satılan Vbulletin scriptini açtığımız database üzerine kurarız ardından bir tema atılıp tema editlenir ve uzun süreler boyu düzenlene düzenlene en güzel hale gelir bu arada Vbulletin için çıkarılmış hazır plugin eklentilerden istenenler de kurulur üyelerinde katılımlarıyla açılmış kategoriler alır başını gider tabi bu arada google amcanın payı çok önemli google amca olmazsa forumlar oldukları yerde sayarlar sadece adresi bilenlerin takıldığı ortamlar olurlar google amcanında hoşuna gidecek seo optimizasyonlarınıda yaparsanız msxlabs gibi olmak hatta 2 sene içinde onu geçmek daha iyi forumlar yapmak imkansız değil yeterki takım çalışması ve inanç olsun birde herkesin birbirine saygısı Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
YA SİZ BU SİTEYİ NASIL YAPTINIZ ACİL YARDIM NE OLUR
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
siteyi nasıl yaptınız
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #5
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Bir çırpıda site yapılması nasıl anlatılır.Lord.iz arkadaşımız,site yapmak için gerekli olan temel maddelerden bahsetmiş.Ama detayları derin.Araştırma yapmanız adım adım ilerlemeniz lazım.Bu site için bir de bizim adminimiz'e sorunMsn Happy İyi çalışmalar
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #6
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

YA SİZ BU SİTEYİ NASIL YAPTINIZ ACİL YARDIM NE OLUR

paraya kıyarım diyorsan sende yaparsın yada yaptırırsın eğer paraya kıyarım dersen ben sana forum sitesi kurabilirim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu siteyi hangi hosttan yaptınız