Arama

Virtual DJ programında webcam ile kayıt nasıl yaparım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Mart 2011 Gösterim: 3.602 Cevap: 3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
30 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
merhaba yha bısı sormak ıstıom bende kulaklık yok ama vebcam var ve virtual dj den kayıt yapamıom Msn Happyarkılerım kayıt yapıo bn ayarlayamadım eger bılen bırı varsaMsn Happylutfen yanıtt kusra baqmaınMsn Happy) urastım urastım vebcama ayarlaymadım
EN İYİ CEVABI BrookLyn verdi
Kameranızın mikrofonu var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Kameranızın mikrofonu var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kayıt butıonuna basıyorum ama bir türlü mp3 olarak .ıkmıyor yanı kayıt hiç olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben kayıt yaparken her seyı tam dort dortluk ayarlıyorum start verıyorum bıtışi yapıp gerı starta basınca ekrana yarım dosya seklın de mp3 wav seklınde altta seceneklerden mp3 e getırdım yın ekayıt olmadı waw a getırdım yın eaynı oluyor ama en fazla 2 sanıye kaydedıyor her defasın da banja yardımcı olursanız sevınırım ben 2 yıldır bu sıteden dj programı indiriyorum ve muzıklere bas felan şekıl yapıyorum kendımı egıtıyordum herangı bır karısıklık yok programı ben beynım eyerleştırdı ama dedıgım gıbı kayıt olmuyor bu sıra dj lik sertıfıkası almayı dusunuyorum o yuzden bılgılıerımı dha cok gelıştırmeyı dusunuyorum bana yardım edrsenız sevınırım sadece kayıtta problem oluyor bende şimdiden teşekürler efendım...