Arama

MSN'de karşı tarafa ses gitmiyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Mart 2013 Gösterim: 98.408 Cevap: 65
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadasım ben windows 7 yyükledım . Bir baskasıyla cam acıtgımda sesım ona gıtmıyor sorun nedir ??
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2012       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaslar benim Driver Realtek Pcim Xp Ben biriyle msn de sesli konusurken bilgisayarımın sesleri karsıya gidiyor. Fakat benim seslerim karsıya gitmiyor bir yardımcı oln Allah Askına ya Msn Sad(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2012       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde vindows wista mikrofonuım çalışmıyor.mikrofonuımun tanıtım cd si yok.alırkende yoktuı.tanıtmadan kuıllanabilirsiniz demişti satın aldığımız bilgisayarcı.her yeri kuırcaladım ama yine olmadı neden acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2012       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bak kardeşim Bilgisyarını Saklayamazssın bu söylenenleri yaptında calısmıyorsa virüste yoksa kasanın arkasına bak ordaki kablolardan biri microfona takılmalıdır kesinlikleee yanlış takılmıştır çünkü bende dedim ve baktım kasaya mik.da takılı kablo yok bundan dolayı kaynaklanıyor cocuklarınız oynarken yer değiştirmiş olablir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kameramdan karşıya ses gitmiyor yardımcı olurmusunuz .
Alanies - avatarı
Alanies
Ziyaretçi
18 Mart 2013       Mesaj #66
Alanies - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar SNOPY SN-4388 Kulaklıklı mikrofon kullanıyorum.Normalde Teamspeakdan falan konuşurken sesim gayet iyi fakat skypede falan mikrofonu görmüyor FRAPS ile video çekerken sesim tek kulaklıktan duyuluyor(kendi kulaklığımda sorun yok video çektiğim için herkesde öyleymiş) sanırım mono şuan.Nasıl düzeltebileceğimi bilen biri varsa yardım ederse sevinirim,iyi forumlar