Arama

Security flag off yazısı neden çıkıyor?

Güncelleme: 8 Ekim 2012 Gösterim: 4.569 Cevap: 5
mgcamgca - avatarı
mgcamgca
Ziyaretçi
6 Aralık 2008       Mesaj #1
mgcamgca - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar 2gün önce bilgisayar monitörümün ekranında ATTENTION SECURITY FLAG OFF diye bir yazı cıktı ve gitmiyor 20 saniyede bir devamlı yanıp sönüyor bunun nedeni yada nasıl çözebileceğim konusunda yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden tesekkürler....mGCa
Sponsorlu Bağlantılar
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
6 Aralık 2008       Mesaj #2
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
ben bahsettiğiniz bir tür hata hiç görmedim internettede bu konuda birşey bulamadım sadece 2007 senesinde başka bir kullanıcıda aynı hatadan bahsetmiş ama cevap alamamış ben pek anlamam donanımlardan ama sizinle fikrimi paylaşmak isterim sizin 20 saniyede bir gördüğünüz uyarı bence monitörle alakalı bir sorun değil yazılımsal bir hata yada bir virüs den kaynaklı bir uyarı olabilir bunu nasıl anlarsınız ? monitörünüzü alıp başka bir bilgisayara taktığınızda yine aynı uyarıyı verirse sorun monitörünüzde ama monitör başka bilgisayarda hata vermiyorsa sorunu kasada yada yazılımsal olarak araştırın virüs taramanız yoksa tarama yapın bu uyarı mesajını internette bulamıyorsak monitörle alakalı olmayabilir sorununuzu çözerseniz buradanda paylaşın lütfen sizin gibi sorun yaşayanlara yardımcı olmuş olursunuz Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
mgcamgca - avatarı
mgcamgca
Ziyaretçi
6 Aralık 2008       Mesaj #3
mgcamgca - avatarı
Ziyaretçi
TEŞEKKÜRLER ilgilendigin icin. gerci bu görüntü bugün bi ara gitti pc acıp kapattıgımda yine basladı suandada var amam dediginizi denicem saol.
mgcamgca - avatarı
mgcamgca
Ziyaretçi
7 Aralık 2008       Mesaj #4
mgcamgca - avatarı
Ziyaretçi
monitörü gidip iki arkadaş pc de denedim fakat aynı ekranda yazı cıkıo kimi zaman sık cıkıo kimi zaman az cıkıo amam cıkıyor heralde buda 19inc LCD PHILIPS 190S hatalarından biridir sansmı var bende anakart bozuldu yenisini aldım ekrantı kartı bozuldu yenisini aldım bi bu eksikti tam oldu garantisi falanda yok zaten garanti olsa bile 2 seneyi gecti alalı aldıgım yerde kapandı gitti egesis bayisiydi bir ürünü normal cıkmadı işlemciyle ramleri haric:Msn Happy
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
7 Aralık 2008       Mesaj #5
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
şansınız yokmuş aldığınız üründen yüzünüz gülmemiş lcd monitörünüzü markası philips ise philips yetkili bayilere götürün ücreti ile tamir ederler garantisiz ürün alınca böyle uğraştırıyor işte bende 3 sene önce aldım bilgisayarımı ilk aldığımda 2 sorun çıktı kapıya kadar getirdim adamları 3 senedir maşallah bir daha sorun çıkarmadı ama philips bayisinden toplatmıştım Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar nolur yardım edin monitörüm philips 170s ve ekrana SECURITY FLAG OFF YAZISI ÇIKIYOR ÇILDIRICAM 5 SANİYE DE BİR ÇIKIYOR Bİ OYUN OYNAYAMADIM KAFAYI YİCEM YALVARIRIM YARDIM EDİN....