Arama

Photoshop'ta hazır çerçevenin altına resimler nasıl eklenir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Eylül 2009 Gösterim: 16.333 Cevap: 10
SzolnoK - avatarı
SzolnoK
Ziyaretçi
7 Aralık 2008       Mesaj #1
SzolnoK - avatarı
Ziyaretçi
peki hazır şablonların ( çerçevelerin ) üzerine resim nasıl eklenir acaba?
internette çok aradım ancak bulamadım forumda da arama yaptığımda sonuç alamadım Msn Sad
internetten çerçeve indirdim ancak resim ekleyemedim (cs3 kullanıyorum). çerçevelerin bazı kısımları boş ve bu kısımlara resim eklemek istiyorum ancak resmin üstüne değil resmin altına eklemek istiyorum.
resmin üstüne bir resim eklemek paintte bile yapılabiliniyor. ancak çerçeve olarak indirdiğim resimin altına bir resim koyacağım ve sadece çerçevenin boş olan kısmından görünecek bu resim. Bunu nasıl yapabilirim acaba Msn Confused

Örnek olarak alttaki çerçeveleri verebilirim:
256fbbl
EN İYİ CEVABI daMLa- verdi
Yardımcı olur musunuz..?
Sponsorlu Bağlantılar
MelancholiscH - avatarı
MelancholiscH
Ziyaretçi
7 Aralık 2008       Mesaj #2
MelancholiscH - avatarı
Ziyaretçi
Sanırım bunu demek istedin. Çerçeveler png ise bu şekilde koyacagın resmı alta alabılırsın.
9a2a4e1d8f
Sponsorlu Bağlantılar
SzolnoK - avatarı
SzolnoK
Ziyaretçi
7 Aralık 2008       Mesaj #3
SzolnoK - avatarı
Ziyaretçi
evet resimler png
şimdi ben ilk çerçeve yi photoshop ile açıyorum.
ancak daha sonra diğer resmi bu resme o gösterdiğiniz sağ kısıma eklemeye çalıştığımda yeni bir pencerede yeni bir resim açıyor. o kısımda üst kısımda çerçevem olsa alt kısımda resmim olsa sanırım benim dediğim olay olacak.
yani alt kısımdaki layer a nasıl resmi eklerim acaba
MelancholiscH - avatarı
MelancholiscH
Ziyaretçi
7 Aralık 2008       Mesaj #4
MelancholiscH - avatarı
Ziyaretçi
Sonradan açtıgın resmı ctrl+a ıle tamamını sec ctrl+c ıle kopyala sonra cercevenın oldugu yere gec oraya ctrl+v yap sonra da hangısı uste koyucaksan ayarla boyutu ıcınde ctrl+t yap ayarla.
SzolnoK - avatarı
SzolnoK
Ziyaretçi
7 Aralık 2008       Mesaj #5
SzolnoK - avatarı
Ziyaretçi
tamam çok teşekkürler eve gidince deneyeceğim.
Allah razı olsun
karasu_34 - avatarı
karasu_34
Ziyaretçi
23 Haziran 2009       Mesaj #6
karasu_34 - avatarı
Ziyaretçi
ben cs2 kullanıyorum acemiyim daha photosopta düzenledigim resmi nasıl msn avatarı olarak kullanabilirim onu normal resim olarak nasıl kullanırım lütfen yardımcı oluunnnnMsn Confused
daMLa- - avatarı
daMLa-
Ziyaretçi
29 Haziran 2009       Mesaj #7
daMLa- - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SzolnoK adlı kullanıcıdan alıntı

peki hazır şablonların ( çerçevelerin ) üzerine resim nasıl eklenir acaba?
internette çok aradım ancak bulamadım forumda da arama yaptığımda sonuç alamadım Msn Sad
internetten çerçeve indirdim ancak resim ekleyemedim (cs3 kullanıyorum). çerçevelerin bazı kısımları boş ve bu kısımlara resim eklemek istiyorum ancak resmin üstüne değil resmin altına eklemek istiyorum.
resmin üstüne bir resim eklemek paintte bile yapılabiliniyor. ancak çerçeve olarak indirdiğim resimin altına bir resim koyacağım ve sadece çerçevenin boş olan kısmından görünecek bu resim. Bunu nasıl yapabilirim acaba Msn Confused

Örnek olarak alttaki çerçeveleri verebilirim:
256fbbl

bunlar gibi üye olmadan yada indirmeden, istediğim zmn girip resimleri değişik değişik şekillere sokabileceğim bir site yok muu..?
MelancholiscH - avatarı
MelancholiscH
Ziyaretçi
29 Haziran 2009       Mesaj #8
MelancholiscH - avatarı
Ziyaretçi
Buradan online olarak bilgisayarınıza indirmeden photoshop yapabilirsiniz.

.: Sumo Paint 1.0 :.
daMLa- - avatarı
daMLa-
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #9
daMLa- - avatarı
Ziyaretçi
Bir de 2 yada 3 hafta önce bir arkadaş sormuş buna benzer bir photoshop programı var mı diye bir link verilmiş orda da indirmeden yapılabiliyordu. Ama ordaki biraz değişikti. Mesela değişik değişik vücutlar var kafa kısımları boşluk, oraya istediğimiz bi resmin kafasını koyabiliyorduk. Sitede aradım o sayfayı ama bulamadım yardımcı olur musunuz..?
daMLa- - avatarı
daMLa-
Ziyaretçi
5 Temmuz 2009       Mesaj #10
daMLa- - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Yardımcı olur musunuz..?