Arama

Saçlarımı nasıl uzatabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ocak 2015 Gösterim: 20.410 Cevap: 33
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
10 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
saclarım uzamıyor ne yapmam gereklı uzatmak için tesekkurler
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
önce saçlarınızın kırıklarını temizleyin.. sonra saçınıza iki haftada bir saç maskeleriyle bakım yapın.(bu alım gücünüze göre değişir. eğer alım gücünüz varsa kozmetik ürünler,yoksa evde yumurta akı,papatya ve azıcık el kınasıyla, hatta edinebilirseniz b vitamini ampulleriyle maske hazırlayabilirsiniz) duştan sonra mümkün olduğunca saç kurutma makinesiyle kurutmayın. başınızı aşağı sarkıtarak tarayın ve kurulayın. bu dönemde daha az saçlarınızı fönleyin.. uçları yakar çünkü bu tür uygulamalar..
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
önce saçlarınızın kırıklarını temizleyin.. sonra saçınıza iki haftada bir saç maskeleriyle bakım yapın.(bu alım gücünüze göre değişir. eğer alım gücünüz varsa kozmetik ürünler,yoksa evde yumurta akı,papatya ve azıcık el kınasıyla, hatta edinebilirseniz b vitamini ampulleriyle maske hazırlayabilirsiniz) duştan sonra mümkün olduğunca saç kurutma makinesiyle kurutmayın. başınızı aşağı sarkıtarak tarayın ve kurulayın. bu dönemde daha az saçlarınızı fönleyin.. uçları yakar çünkü bu tür uygulamalar..
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
17 Ocak 2009       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
saçlarımın uzaması için ne yapabilirim?
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
17 Ocak 2009       Mesaj #4
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Saçlarını kestirme, ense kıllarını aldır berbere gidince saçların uzar.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
saçı dertli - avatarı
saçı dertli
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #5
saçı dertli - avatarı
Ziyaretçi
ya benim saçım normal bi şekilde uzunda anneme kakkül kestirmiştim saçımı mahvetti sağolsun 4-5 ay sonra saçımı kakkülüme göre kestittim kuaförde çok değişik bişey oldu ama çok fazla yağlanıyor bi de bende bi huy vardır elimi asla kafamdan çekmem sürkli kafamı kaşıyıp kepek ararım bi de kick bokscuyum ama saçım daha hızlı uzasın istiyorum hiç olmazsa kakkülerimle bişeyler yapabilirim
TUZCUAY - avatarı
TUZCUAY
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #6
TUZCUAY - avatarı
Ziyaretçi
Uzun saçlar kadını kadın yapan en önemli detaylardan biri. Fakat ne yazık ki her kadının saçı aynı biyolojik özelliklere sahip değil. Bazılarının saçı çabuk, bazılarının da geç ya da sağlıksız bir şekilde uzar. Hemen hemen her sorunda olduğu gibi saçların geç uzamasını da bitkisel yollarla çözebilmeniz mümkün. 80 gram kadar kekiği 1 litre suda 3-4 dakika kadar kaynatın ve süzün. Sonrasında saç diplerine masaj yaparak uygulayın. Kekik suyu kahverengi olan saçlara ayrıca parlaklık da kazandırıyor. Daha koyu renk saça sahip olanlar ise yarım çay fincanı kadar ayçiçek yağını bir çorba kaşığı kakao yağı ve lanolin ile karıştırmalı. Başınızda 15 dakika kadar bekleteceğiniz karışım sayesinde koyu renkli saçlarınız parlaklık ve canlılık kazanacak. Her iki yöntem de beslemenin yanı sıra aynı zamanda saçınızın daha fazla uzamasına yardımcı oluyor.

Alıntı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bunların daha kolay bi yolu yok mu??? bitkisel işler falan zor yaaaaa : (((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim saçlarım çok yıpranmıs halde ve de çok geç uzuyor ne yapabılırım yardımcı olabılır mısınız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa benm saclarım uzamıyoo ne yapmam lazım ve cok dalgalı lütfen yardımcı olunnn :s:Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya gecen gun internette sac bakimiyla ilgili bisey okudum sacimizi pirinci yikadiimiz zaman pirincin suyuyla saclarimizi yikicakmisiz ve yuzumuzude cunku yuzumuz beyazlar ve parlak dururmus çinlilerin yuzleri ve saçları ondan öyleymiş ipek gibi sacları var ben bır kere denedım denemeye de devam edıcem ama daha faydali seyler olsa iyi olucak tabi Msn Happy