Arama

GTA 4 oyununu nasıl hızlandırabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Haziran 2014 Gösterim: 27.185 Cevap: 67
GTADeLiSi - avatarı
GTADeLiSi
Ziyaretçi
10 Aralık 2008       Mesaj #1
GTADeLiSi - avatarı
Ziyaretçi
gta 4ü aldım 4 DVD sistemim düşük 512mb ram var ekrankartımda biraz düşük oyun çok zor açılıyor bilgisayarım hızlı bu oyunun çalışması için bir çözüm varmı ram almak işlemci ekran kartı vb. hariç : )
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Sağdan soldan duyduğunuz haberler ile milletin kafasını bulandırmayınız. 1 Gb ram ile oynayabiliyorsunuz. Çoğu internet kafede oynayanları gördüm. Video modunu full yapabilmeniz için elbetteki pahalı sistemlere ihtiyacınız var ama bu oynayamayacağınız anlamına gelmez.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Oyunu çalıştır.
Görüntü ayarlarından 800*600 yap ve diğer tüm ayarları low yap.
Sponsorlu Bağlantılar

DirectX güncelle.
Ekran kartını güncelle.

Zaten bunlar yapılmışsa sorununuz çözülmeyecektir.
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
10 Aralık 2008       Mesaj #3
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
Gta 4ü 512 mb ramda oynaman imkansız gibi birşey ram fiyatları çok düştü eskisi gibi değil bende gta 4 için ram alcam 1 gb ram fiyatı 50 ytl civarıydı birde ekran kartını ati 512 mb ram olarak değiştirirsen bence rahatlıkla oynarsın onun dışında gta yı ızdırap çekerek oynamak yerine hiç oynama daha iyi Msn Happy
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
12 Ocak 2009       Mesaj #4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
bende ati rad.3600 1gb ekran kartı + 2 gb ram var ama yinede oynayamıyorum kardeş sen ne dion. oyunu xbox ps için filan yapmışlar. oyunu takılmadan oynucak bi pc sistemi daha icat edilmemiş.ööle dio oyunu yapanlar.
Son düzenleyen Blue Blood; 12 Ocak 2009 22:12 Sebep: Argolar temizlendi...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Sağdan soldan duyduğunuz haberler ile milletin kafasını bulandırmayınız. 1 Gb ram ile oynayabiliyorsunuz. Çoğu internet kafede oynayanları gördüm. Video modunu full yapabilmeniz için elbetteki pahalı sistemlere ihtiyacınız var ama bu oynayamayacağınız anlamına gelmez.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
6 Şubat 2009       Mesaj #6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
gta 4 online oynanıyo arkadaşlar neden psye geçemiyorum neden play değince interneti gösteriyor
BomBaCi* - avatarı
BomBaCi*
Ziyaretçi
11 Şubat 2009       Mesaj #7
BomBaCi* - avatarı
Ziyaretçi
bnm pc özelliklerim sunlar

service pack 3
versiyon 2002
2.80ghz
512 mb ram

qta 4 üü calıştırırmı acaba ??
memos13 - avatarı
memos13
Ziyaretçi
2 Mart 2009       Mesaj #8
memos13 - avatarı
Ziyaretçi
lÜTFEN yARDIMMM ıNTEL cORE 2 DUO iŞLEMCİ 2.20 ghz 2gb ram 32 bit işletim sistemli bilgisiyarımda nvidia GeForce 7600Le ekran kartı kulanıyorum. Oyun Çok yavaş çalışıyor. Lütfen yardım edin
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
2 Mart 2009       Mesaj #9
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
memos13 adlı kullanıcıdan alıntı

lÜTFEN yARDIMMM ıNTEL cORE 2 DUO iŞLEMCİ 2.20 ghz 2gb ram 32 bit işletim sistemli bilgisiyarımda nvidia GeForce 7600Le ekran kartı kulanıyorum. Oyun Çok yavaş çalışıyor. Lütfen yardım edin

Bu Kadar Yavaş Çalışması Normaldir, Sonuçta Ekran Kartın "Le"(Light Edition / Hafif Sürümü ) Kullanıyorsunuz Daha Hızlı İstiyorsanız Ekran Kartını Yenilemeniz Gerekir.
Oyun Çözünürlüğü Düşürmeyi Deneyin 800x600 Yapıp Bir Kaç Ayarlarıda Düşürün.
memos13 - avatarı
memos13
Ziyaretçi
3 Mart 2009       Mesaj #10
memos13 - avatarı
Ziyaretçi
yENİ ÇIKAN EKRAN KARTLARI NE KADAR?