Arama

MSN'de engelleyenleri ve silenleri programsız nasıl görürüm?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Mayıs 2012 Gösterim: 62.172 Cevap: 44
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ya ßU SiLİp€nGélLéY€nL€Ri GöRm€k İçİn İlLaKiDé PrOgR@m Mı İniiiDiRm€mİz Gér€KiYor??PrOgRaMsIz OlMuYoR Mu????Msn Happy
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
MENESEDE KIMIN ENGELMEY NASIL ACILIR
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Tigin adlı kullanıcıdan alıntı viewpost
Yukarıda Neutralizer sizi silenleri nasıl bulacağınız konusunda yeterli bilgiyi zaten vermiş durumda. Ben başka bir konuya değineceğim : Sizi engelleyenleri nasıl görebilirsiniz ? Bu mümkün mü? Bu sorunun basit , tek kelimelik bir cevabı var : HAYIR
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuyla ilgili Mess with MSN Messenger sitesinin 21 Nisan 2006 da yaptığı İngilizce açıklama aşağıdaki gibi :

Die block-checker, die: the horror of MSN Block Checkers

dwergs says:
*Sigh* Some people still don't know although our FAQ about it was already viewed by almost 2 million Messers. But here we go again:

MSN BLOCK CHECKERS DO NOT WORK!

ENGELLEYENLERİ GÖSTERDİĞİNİ İDDİA EDEN PROGRAMLAR KESİNLİKLE ÇALIŞMAMAKTADIR

They used to, but then Microsoft got smarter and fixed the glitch. To this day a lot of sites, crammed with ads and even trojans, still try to make you believe it's possible to check the real status of one of your MSN Messenger contacts. But no can do.

(linki aşağıda verilen bu makalenin Türkçe özetini lütfen okuyun)

MSN Messenger FAQ : Can you see who blocked you on MSN Messenger?

Trust me, it'll save you from a lot of IM spam and unpaid helpdesk work later!

Kısaca özetlersek :

mess.be modlarından dwerg diyor ki : en çok cevaplamam istenen konulardan biri msn'de birinin beni engelleyip engellemediğini nasıl öğrenirim ?Benim diyor , üç kuruşluk cevabım şu : Öncelikle sizi engellediklerini düşündüğünüz kişileri engelleme noktasına getirmeyin.

Engelelnip engellenmediğinizi öğrenmek için internette bin türlü öneri ve yol bulabilirsiniz.Bazıları MacGuyver usulü karmaşık , bazıları da bir mouse tıklaması kadar basit olabilir.Bununla beraber Microsoft gizliliği koruma konusundaki bir bug'ı ( hatayı) gidermek için gerekli güncelleştirmeyi yaptığı için ENGELLENİP ENGELLENMEDİĞİNİZİ ORTAYA ÇIKARACAK HİÇ BİR YOL BULUNMAMAKTADIR.Blok kontrol aletleri , hangisini denerseniz deneyin listenizdekileri kontrol ettiğiniz zaman sadece çevrimdışı veya sizi engellemiş olarak tanımlamaktadırlar.

Dahası Online Block Checker'ları KULLANMAMANIZ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLİR , bu siteler mail adresinizi ticari amaçlı reklam mail listeleri oluşturmak için hazırlanmış tuzak listelerdir.Tek amaçları SPAM mail yollamaktır.

Engellenip engellenmediğinizi öğrenmek için en uygun yol sosyal ilişkilerinizi kullanmak olabilir. Ailenizden biri , yakın bir arkadaş vb. gibi sizi engellediğini düşündüğünüz kişiyi listesinde bulunduran birine sormanız en uygun yöntemdir.Size kapalı gözükürken onda çevrim içi veya çevrim dışı olmadığını sorarak doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

Netice olarak ENGELLENİP ENGELLENMEDİĞİNİZİ GÖSTERECEK HERHANGİ BİR PROGRAM MEVCUT DEĞİL.Ne herhangi bir siteye mail adresinizi ve şifrenizi girin , ne de bu tür programlar kullanarak makinenize potansiyel virüs , trojan almayın.

Yetkili Güncellemesi: Sizi engelleyenler hakkında bilgi alıp alamayacağınızı öğrenmek için tıklayınız.

Quo vadis?
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
27 Aralık 2008       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ya ben beni engelleyenleri ve silenleri nasıl anlayabilirim bi site önere bilirmisiniz?
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
2 Ocak 2009       Mesaj #4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ya ben beni silenleri bulmak istiyorum ama sayfanızdan bişi anlamadım beni yönlendirir msnz
Yavru_Aslan - avatarı
Yavru_Aslan
VIP VIP Üye
2 Ocak 2009       Mesaj #5
Yavru_Aslan - avatarı
VIP VIP Üye
Çevrimiçi Yazan Yere Tıklayın Ordan Seçenekler /Gizlilik Ordan sola tıklayın Eğer Sil aktifse

Silinmişsiniz demektir
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
msn benı sılenlerı gormek ıstıyorum
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
28 Ocak 2009       Mesaj #7
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
selam ben msn de beni silenleri nerden anlicam bunu cözemedım bilgilendırırsenınz menun kalırım Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tigin adlı kullanıcıdan alıntı viewpost
Yukarıda Neutralizer sizi silenleri nasıl bulacağınız konusunda yeterli bilgiyi zaten vermiş durumda. Ben başka bir konuya değineceğim : Sizi engelleyenleri nasıl görebilirsiniz ? Bu mümkün mü? Bu sorunun basit , tek kelimelik bir cevabı var : HAYIR

Bu konuyla ilgili Mess with MSN Messenger sitesinin 21 Nisan 2006 da yaptığı İngilizce açıklama aşağıdaki gibi :

Die block-checker, die: the horror of MSN Block Checkers

dwergs says:
*Sigh* Some people still don't know although our FAQ about it was already viewed by almost 2 million Messers. But here we go again:

MSN BLOCK CHECKERS DO NOT WORK!

ENGELLEYENLERİ GÖSTERDİĞİNİ İDDİA EDEN PROGRAMLAR KESİNLİKLE ÇALIŞMAMAKTADIR

They used to, but then Microsoft got smarter and fixed the glitch. To this day a lot of sites, crammed with ads and even trojans, still try to make you believe it's possible to check the real status of one of your MSN Messenger contacts. But no can do.

(linki aşağıda verilen bu makalenin Türkçe özetini lütfen okuyun)

MSN Messenger FAQ : Can you see who blocked you on MSN Messenger?

Trust me, it'll save you from a lot of IM spam and unpaid helpdesk work later!

Kısaca özetlersek :

mess.be modlarından dwerg diyor ki : en çok cevaplamam istenen konulardan biri msn'de birinin beni engelleyip engellemediğini nasıl öğrenirim ?Benim diyor , üç kuruşluk cevabım şu : Öncelikle sizi engellediklerini düşündüğünüz kişileri engelleme noktasına getirmeyin.

Engelelnip engellenmediğinizi öğrenmek için internette bin türlü öneri ve yol bulabilirsiniz.Bazıları MacGuyver usulü karmaşık , bazıları da bir mouse tıklaması kadar basit olabilir.Bununla beraber Microsoft gizliliği koruma konusundaki bir bug'ı ( hatayı) gidermek için gerekli güncelleştirmeyi yaptığı için ENGELLENİP ENGELLENMEDİĞİNİZİ ORTAYA ÇIKARACAK HİÇ BİR YOL BULUNMAMAKTADIR.Blok kontrol aletleri , hangisini denerseniz deneyin listenizdekileri kontrol ettiğiniz zaman sadece çevrimdışı veya sizi engellemiş olarak tanımlamaktadırlar.

Dahası Online Block Checker'ları KULLANMAMANIZ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLİR , bu siteler mail adresinizi ticari amaçlı reklam mail listeleri oluşturmak için hazırlanmış tuzak listelerdir.Tek amaçları SPAM mail yollamaktır.

Engellenip engellenmediğinizi öğrenmek için en uygun yol sosyal ilişkilerinizi kullanmak olabilir. Ailenizden biri , yakın bir arkadaş vb. gibi sizi engellediğini düşündüğünüz kişiyi listesinde bulunduran birine sormanız en uygun yöntemdir.Size kapalı gözükürken onda çevrim içi veya çevrim dışı olmadığını sorarak doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

Netice olarak ENGELLENİP ENGELLENMEDİĞİNİZİ GÖSTERECEK HERHANGİ BİR PROGRAM MEVCUT DEĞİL.Ne herhangi bir siteye mail adresinizi ve şifrenizi girin , ne de bu tür programlar kullanarak makinenize potansiyel virüs , trojan almayın.

Yetkili Güncellemesi: Sizi engelleyenler hakkında bilgi alıp alamayacağınızı öğrenmek için tıklayınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir daha yazar mısınız ayrıntılı olarak bende anlamadım da...Msn Confused
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009       Mesaj #10
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı

bir daha yazar mısınız ayrıntılı olarak bende anlamadım da...Msn Confused

Diğer yetkililer biraz karışık alıntı yapmışlar Msn Confused

Lütfen konuyu inceleyiniz > MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler)