Arama

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye sizce nedir? - Sayfa 5

Güncelleme: 21 Aralık 2015 Gösterim: 220.010 Cevap: 212
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben evliyim 14 şubata daha çok var ama eşime büyük bi süpriz yapmak aklıma gelen bi kaç şey var aslında mum ışığında yemek işten geldiğinde kapıdan içeri girdiğinde mum yolu ama bide hediye almak istitorum kendisi arabasına çok değer veren birirdir onunla ilgili bir şey alsam diye düşünütorum kocama ne alabilirim acacba yardımınızı bekliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eqer sevqilinz siqara iciosa qümüş cakmak- qümüş tesbih- künye- vs. vs. ben matbaacıda ikimzn resmleryle beraber ona yazdıqım mektupları şiirleri kitap halinde ciltlendrmştm sevgilimde cok beqenmsti Msn Happy tavsiye edermm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa erkek arkadaşımın doğum günü sevgili değiliz ne alabilirim yardım lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bi öneri de benden ben sevgilim için her gün bir iki sayfa bişey yazdım sonra da onu kitap şeklinde bastırdım roman gibi yani ama içinde anlatılanlar ona olan sevgimi anlatıyordu kapak olarak da ikimizin resmi vardı ve üzerinde tanıştığımız tarih yazılıydı bence çok değişik bi hediye ve erkek olmazsına rağmen onu ağlatmayı başardım.. tavsiye ederim siz de onun için katap yazabilirsiniz....böylece siz onun yanında değilken bile onu düşündüğünüzü ve önemsediğinizi gösterr.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
En iyi hediye bence :

Bir kutu olabilir bu kutunun içinde ikinizin resmi olur ve de yanında bir yüzük (çakma olsa birşey olmaz) bir de not yazarsın :

Bu yüzüğü birgün bir düğün salonunda takacağımızı umuyorum diye
AMA BU BİR KIZA GİDER BeNCE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence en güzeli arkadaşın dediği gibi özel bi kutu yapmak ...ayrıca kendiniz de bi albüm hazırlayabilirsizinizrenkli kartonlardan keserek fortolarınızı ya****ırıp sayfanın diğer tarafına da o fotografa ozel bı anınız varsa onları yazabılırsınız ve bır kırtasıyey gıdıp kartonları bır album halıne getırttırebılırısınız gercekten cok guzle oluyo...ve çok begenılıyo ...ama anahtar ve melek fıkrı de cok guzel ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ne hadiye akcamı bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında bende sürpriz birşeyler aramak için girmiştim ama sizin söylediğiniz herşeyi yaptım çok daha farklı şeyler arıyorum aslında..

bende bi yardımda bulunup ilk çıkmaya başladığımız günde ne yaptığımı söylemek isterim. Onun sevdiği yemeklerle dolu bir masa ayarladım tabi ki yanında şarapta vardı. Bir güsel giyinip süslendim.. Heryere mumlar koydum ve ikimizin sevdiği şarkılardan oluşan bi cd hazırlayıp onu çaldım kendi yoktu daha sonra geldi ve çok beğenmişti böyle birşey yapma imkanı olan biri için bence bi erkeğe güzel bir sürpriz oluyor..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm wermediim hediye kalmadı diebilirim,şmdi de kendim arayıştayım :/ en cok hosuna gidenlerden plaket yaptırmıstım azcık esprili en ilgisiz nişanlı ödülü die Msn Happy cok begenmisti,kücük kalp kutunun icine renkli kalp seklinde kagıtların herbirine seni seviyorum cnkü ...... farklı seyler yazıp wermistim üsenmeden hepsini okumustu Msn Happy ikimizin resminin olduu kol saati yaptırdım,yine ikimizin resminden anahtarlık yaptırmıstım metal oymalı cok süper bişi oluo netten bulmustum bnce arastırın,sevgili tshirtlerinden yaptırmıstım,basit olanlar da adidasın esofman takımını almıstım 3 sene olcak hala giyio Msn Happy fenerbahcenin nevresim takımını almıstım,bornoz takımı,havlu setini almıstım,gömlek hırka fln cok aldım,ama yine dogum günü yaklasıo ve degisik bişiler bulmak istiorum Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu arada sölemeyi unutmusum sihirli bardak da yaptırmıstım Msn Happy)